"Нові обличчя" в ДФС

Опінії
07 квітня, 14:10
"Нові обличчя" в ДФС

В.О. начальника слідчого управління ДФС Києва призначено Сергія Новачука - підозрюваного НАБУ у хабарі в 36 тисяч доларів

Журналіст, оглядач

В.О. начальника слідчого управління ДФС Києва призначено Сергія Новачука - підозрюваного НАБУ у хабарі в 36 тисяч доларів, справу якого розглядає Вищий антикорупційний суд.

Цей якийсь театр абсурду. Податкова міліція перебуває в стадії ліквідації, вона не має повноважень, але "робота" там "кипить" - постійно нові кадрові призначення, постійно вибивають собі нові обшуки, перевірки в прокуратурі, не сидять склавши руки навіть за кілька місяців до кінця, не бережуть ні себе ні бізнес!

Виконуючим обов'язки начальника слідчого управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби по місту Київ призначено Сергія Новачука - по якому п'ятий рік йде судовий процес і підозру по якому розглядає Вищий антикорупційний суд!

27 липня 2016 року Новачук був затриманий НАБУ в службовому кабінеті на отриманні хабаря в 36 тисяч доларів разом з Олександром Стояновим і Сергієм Тарасюком. У службовому сейфі Новачука також були вилучені 1,7 млн. Гривень, 33 фунтів стерлінгів, 112 тисяч євро, 270 тисяч доларів:

Потім податкова міліція представила дані, що ці гроші це речові докази у кримінальній справі, і надали документи, тому в справі фігурує лише хабар в 36 тисяч доларів.

Процес по Новачуку йшов довго, він судився в столичних районних судах, все було дуже повільно. Однак відразу після створення Вищого антикорупційного суду справу передали туди, і тепер вирок чекати залишилося недовго.

Новачук поки тривало слідство, продовжував службу в податковій міліції Києва.

У 2020-му Новачука звільнив новий глава ДФС Сергій Солодченко. Логічно, адже прийшла нібито нова влада і нові обличчя!

Однак після звільнення Солодченко і приходу до податкової міліції Вадима Мельника, знову багато що змінилося.

Наразі податкова міліція перед прийдешньої ліквідацією стала кишеньковою силовою структурою Офісу президента - під керівництвом Андрія Єрмака та Сергія Шефіра "смотрящий" за ДФС Андрій Гмирін розставляють надійні кадри. Начальник ДФС Вадим Мельник та начальник оперативного управління Володимир Ткаченко чітко виконують будь-які команди - кого там перетрусити, до кого забігти. Новачук легко влився в цей могутній колектив - його пов'язує багаторічна дружба з заступником голови ОП Олегом Татарова.

І ось Новачук знову на своїй посаді у своєму кабінеті. Такі перевірені кадри гостро необхідні новій владі. Для Єрмака, Шефіра, Гмиріна, Татарова кримінальні справи НАБУ це не компромат - це гарантія, що людину можна підвісити на гачок і він буде відданий і лояльний у всьому.

Тому можете не сумніватися - призначаючи Новачука в Офісі президента прекрасно знали про кримінальну справу НАБУ, про швидке рішення Вищого антикорупційного суду. Для Слуг народу кримінальна справа не є репутаційним ризиком. Для системи збору кешу, якою керує глава ОП і помічник президента, найважливіше відданість. Людина, по якій у ВАКС скоро буде винесено вирок точно не буде критикувати владу, буде слухатися, не буде конфліктувати - ну просто ідеальний збирач!

Цікаво, коли вже вибачаться за брехню з новими обличчями й чесно скажуть, що старі схеми повністю зберігаються?

Читайте також:
Під Петра Порошенка продовжують "копати".
вчора, 16:01
“Голова НКРЕКП всіляко сприяв початку закупівлі російського струму і неодноразово публічного його виправдовував”.
вчора, 15:23
Заступник керівника СЗР допомагав ексголові ОАСКу переховувати нажите "непосильним суддівством".
21 квітня, 22:14
Оперуповноважений співробітник Служби безпеки України, який торгував персональними даними громадян, постане перед Фемідою.
20 квітня, 11:34
Про прокурорські пенсії, бурштин та землю...
19 квітня, 11:53
Ситник повідомив про якусь технічну допомогу з боку уряду Британії.
15 квітня, 14:51