Нові санкції ЄС проти Білорусі

ПОЛІТИКА
02.12.2021, 08:35
Нові санкції ЄС проти Білорусі
Фото: google

цього тижня країни-члени ЄС схвалять санкції щодо 17 фізичних та 11 юридичних осіб.

Євросоюз цього тижня планує запровадити новий пакет санкцій проти Білорусі через міграційну кризу на кордонах ЄС, у якій Брюссель звинувачує диктатора Олександра Лукашенка. Під санкції потраплять великі білоруські компанії, прикордонники та судді, пише Bloomberg із посиланням на джерел.

Очікується, що цього тижня країни-члени ЄС схвалять санкції щодо 17 фізичних та 11 юридичних осіб.

За словами джерел видання, ЄС запровадить санкції проти білоруського національного перевізника Белавіа та сирійської авіакомпанії Cham Wings Airlines.

Також у санкційному списку фігурують виробник азотних добрив Гродно Азот і виробник нафти Білорусьнафта, а також білоруські прикордонники та судді.

Крім того, високопосадовець Держдепартаменту США заявив, що адміністрація Джо Байдена "дуже скоро" представить новий пакет санкцій проти Білорусі, який було узгоджено з європейськими країнами.

Посилюючи тиск на режим Лукашенка, ЄС та США водночас цинічно закривають очі на його ляльковода Путіна. Адже всім давно відомо хто, є натхненником слів та дій «батьки» в гібридній війні як проти Заходу так і України.

Читайте також:
Економіка
Санкції Європейського союзу проти РФ дійсно мають розтягнутий ефект, тому нам може здаватися, що Московщина впевнено їх долає.
31 липня, 20:36
Опінії
У Брюсселі триває екстрена Рада міністрів енергетики. Маємо можливість із ними поспілкуватися одразу після прийняття складного рішення.
27 липня, 18:18
Світ
Зростання прірви між росією та її найбільшим партнером Казахстаном стала несподіваним викликом для Владіміра Путіна.
27 липня, 08:12
Опінії
Кремль каже, що у них – форс-мажор. Ну, то давно відомо, що в них там із головою повний форс-мажор, який до всього ніяк не лікується.
20 липня, 19:34
Світ
В уряді Віктора Орбана знову гучно заговорили про захист етнічної угорської меншини в Україні, якій нібито загрожують міфічні нацисти.
16 липня, 08:18
Опінії
Жодні перемовини з російським агресором неможливі, крім як повної капітуляції агресора зі Сходу разом із його білоруською маріонеткою.
12 липня, 09:18