Нові санкції ЄС проти Білорусі

ПОЛІТИКА
02.12.2021, 08:35
Нові санкції ЄС проти Білорусі
Фото: google

цього тижня країни-члени ЄС схвалять санкції щодо 17 фізичних та 11 юридичних осіб.

Євросоюз цього тижня планує запровадити новий пакет санкцій проти Білорусі через міграційну кризу на кордонах ЄС, у якій Брюссель звинувачує диктатора Олександра Лукашенка. Під санкції потраплять великі білоруські компанії, прикордонники та судді, пише Bloomberg із посиланням на джерел.

Очікується, що цього тижня країни-члени ЄС схвалять санкції щодо 17 фізичних та 11 юридичних осіб.

За словами джерел видання, ЄС запровадить санкції проти білоруського національного перевізника Белавіа та сирійської авіакомпанії Cham Wings Airlines.

Також у санкційному списку фігурують виробник азотних добрив Гродно Азот і виробник нафти Білорусьнафта, а також білоруські прикордонники та судді.

Крім того, високопосадовець Держдепартаменту США заявив, що адміністрація Джо Байдена "дуже скоро" представить новий пакет санкцій проти Білорусі, який було узгоджено з європейськими країнами.

Посилюючи тиск на режим Лукашенка, ЄС та США водночас цинічно закривають очі на його ляльковода Путіна. Адже всім давно відомо хто, є натхненником слів та дій «батьки» в гібридній війні як проти Заходу так і України.

Читайте також:
Канадський фрегат HMCS Montreal направлений у похід для виконання завдань у Середземному та Чорному морях.
16:45
Від початку доби з боку збройних формувань московії зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню
вчора, 19:15
ЗС-88 – це самохідна звукопередавальна станція
вчора, 17:21
Зима-весна 2022 року для України буде "гарячою", тож громадянам слід підготуватися до різних сценаріїв розвитку подій, зокрема найгіршого.
вчора, 07:48
Метою провокації може бути звинувачення українських військових у нападі, щоб створити привід для ескалації
18 січня, 21:04