Новий директор «Полтавафарму» Прядко різко підняв ціни на ліки
Валерій Прядко, член «Партії Простих людей», новопризначений в.о. директора Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм», підняв ціни на ліки в середньому на 30%. Різке здорожчання медпрепаратів добре відображає порівняльна статистика. Зокрема, знеболювальний препарат «Омнопон» у мережі аптек «Полтавафарм» коштував 220 грн станом на березень 2016 року. Через місяць після перебування Прядка на посаді, ціна на «Омнопон» здорожчала до 288 грн (зростання вартості на 31%). Вартість на «Трамадол» зросла з 35.27 грн до 41.68 грн (зростання вартості на 18%). Таблетки «Сибазон» здорожчали з 8.61 грн до 10.48 (на 21.7%).
Зазначимо, стрімке здорожчання ліків у мережі комунальних аптек «Полтавафарму» відбулося всього за два місяці – квітень-травень 2016 року. Цілком вірогідно, це пов’язано з політикою Валерія Прядка, нового в.о. директора ПОКП «Полтавафарм». В інтерв’ю наприкінці березня він зазначав, що протягом місяця розробить стратегічний план для підприємства.
Фото Валерій Прядко
Нагадаємо, Прядка призначили на посаду виконувача обов’язків підприємством 04.03.2016 року на сесії Полтавської обласної ради. Ініціатором призначення був Олександр Біленький, голова Полтавської облради. Призначення Прядка відбулося з кількома порушеннями Закону.
ЧИТАЙТЕ: Полтавська фармацевтична мафія видає чорне за Біленьке
Біленький своїм розпорядженням звільнив тодішнього в.о. директора підприємства В’ячеслава Білизного з посади під час лікарняного, чим свідомо порушив Статтю 40 Кодексу законів про працю України. Цією Статтею встановлено заборону звільнення працівника в період його тимчасової непрацездатності чи відпустки.
Довідка, що засвідчує перебування в.о. директора на лікарняному:
Також під час призначення Прядка на посаду в.о. директора «Полтавафарму» на засіданні сесії облради, Валерій Прядко спровокував конфлікт інтересів, проголосувавши за свою кандидатуру. До відома, Прядко на той час був директором Полтавського відділення ТОВ «Фармпланета».
Прокуратура Полтавської області зреагувала на це порушення. На підставі ч. 3 ст. 65 ЗУ «Про запобігання корупції» внесла керівництву Полтавської обласної ради подання, в якому ініціювала провести службове розслідування факту допущених порушень антикорупційного законодавства та розглянути питання про законність призначення.
БІЛЬШЕ: Громада не пустила злочинців до директорського крісла «Полтавафарму»
Також із-поміж досягнень новоспеченого керівника підприємства варто відзначити повернення в штат Дмитра Майбороди. До слова, Майбороду було звільнено з посади заступника директора підприємства попереднім в.о. директора. Причина – відсутність на робочому місці без поважної причини, ухиляння від виконання службових обов’язків, невдоволення підлеглих роботою заступника. Завважимо, Дмитро Майборода не мав права обіймати керівну посаду через судимість (має 5 років тюрми за хабар у розмірі $ 3 тис. – ред.).
Фото Дмитро Майборода