Новий голова Нацполіції записав елітний позашляховик на літню родичку

УКРАЇНА
04.10.2019, 06:32
Новий голова Нацполіції записав елітний позашляховик на літню родичку

Класичний варіант запису дороговартісного майна на родичів використав у своїй декларації новий начальник Нацполіції України Ігор Клименко.

За даним декларації, Клименко використовує елітний позашляховик Lexus RX-350, проте записав автомобіль на таку собі Онишкевич Софію Василівну. На цю ж жінку, як вияснилось, нещодавно була зареєстрована квартира в передмісті столиці, повідомляє «Антикор».

Журналіст Василій Крутчак опублікував на своїх сторінках у Фейсбуку дані з державного реєстра прав на цінне майно. Відповідно до даних реєстра, Софія Василівна Онишкевич, 1945 року народження, також є власником нещодавно придбаної квартири в місті Бориспіль. І, що найголовніше, раніше вона була зареєстрована з Ігорем Клименком за однією адресою.

Практика декларації майна на своїх родичів, а найчастіше на бабусь не нова серед українських силовиків. Одним із найбільших одіозних декларантів став уже колишній військовий прокурор Віталій Опанасенко. Він «додумався» записати на бабусю свій власний автомобіль Infinity.