Новий керівник Поліції міста Києва відмазує беркутів, яких обвинувачують у злочинах проти Майдану.

ПОЛІТИКА
08.09.2021, 18:24
Новий керівник Поліції міста Києва відмазує беркутів, яких обвинувачують у злочинах проти Майдану.

Іван Вигівський сприяє затягуванню розгляду справи й відтак - спливу строків притягнення до відповідальності обвинувачених - беркутівців.

Як це стало можливим?

Все дуже просто.

Наприклад, відправити підсудного - діючого бійця 2-ї роти полку поліції особливого призначення Дмитра Страшка у відрядження в Донецьку область на три місяці. Саме такий наказ направив до суду підсудний Дмитро Страшок разом із заявою, щоб суд "зважив на обставини, які не дозволяють йому взяти участь у судових засіданнях до кінця листопада 2021 р.

Новий керівник Поліції міста Києва відмазує беркутів, яких обвинувачують у злочинах проти Майдану._1
Новий керівник Поліції міста Києва відмазує беркутів, яких обвинувачують у злочинах проти Майдану._2
Новий керівник Поліції міста Києва відмазує беркутів, яких обвинувачують у злочинах проти Майдану._3

Мало того, що беркутівці, обвинувачені у жорстокому побитті протестувальників досі не звільнені з лав поліції та продовжують працювати в тій самій роті того самого полку "особливого призначення" тобто в колишньому "Беркуті", продовжують працювати на масових заходах, отримують зброю і т.д. Так ще й керівництво поліції робить все можливе, щоб вироку у цій справі ніколи не було - адже в разі сплину строків давності, справа підлягає закриттю.

Нагадаємо, що у Святошинському суді 4 серпня 2021 року прокурор зачитав  обвинувальний акт заступнику командира 2-ї роти Київського «Беркуту» Олегу Святному та 7 його підлеглим.

Наступне засідання було заплановано на сьогодні - на 8 вересня о 9 годині 15 хвилин. Але перед засіданням Дмитро Страшок подав от таку заяву про те, що його не буде на засіданні ні завтра, ні наступні три місяці. Адже він у відрядженні.

"Очевидно, що таке відрядження жодним чином не є поважною причиною для неявки до суду. Процесуальний обов'язок підсудних з'являтись до суду жодним чином не залежить від його службового графіку і відряджень. Неявка підсудного в засідання без поважної причини - підстава для зміни запобіжного заходу. І в разі якщо це станеться - потерпілі очікують від прокуратури та суду саме такої реакції на порушення", - зазначає представник потерпілих, адвокат Євгенія Закревська.

Заступник командира 2-ї роти Київського «Беркуту» Олег Святний та 7 його підлеглих: Зазимко Антон, Прокопенко Андрій, Страшок Дмитро, Терлецький Максим, Шаповал Віталій, Шарлай Андрій та Шарлай Ігор обвинувачуються в перевищенні влади та незаконному затриманні 11 учасників Євромайдану - операція по нападу на жовтий автобус з подальшим жорстоким побиттям протестувальників. А також у фальшуванні рапортів, дачі завідомо неправдивих свідчень.

Справу передано до суду ще 2 серпня 2016 року. Однак, через відводи суддів, зміну підсудності розгляд не відбувався до початку 2021 року. На жаль суддя Святошинського суду, який розпочав підготовче засідання у справі, Андрій Скорін помер у квітні 2021 р.  Відтоді справу розглядає суддя Іван Бандура.


Нагадаємо, що У Полтаві Іван Вигівський займався рейдерством та політичним переслідуванням, а переїхавши до столиці розпочав нищити культурну спадщину.

Раніше повідомлялося, що  Іван Вигівський потрапив до Києва завдяки знайомству Олега Синєгубова з Олегом Татаровим.

Читайте також:
Керівник Одеської патрульної поліції їздив без документів на "лівих" номерах
13 січня, 18:05
Історія про те, як заступник міністра внутрішніх справ їздив в зону проведення ООС
11.12.2021, 11:05
ДБР припинило діяльність злочинної організації, яка «під дахом» поліції займалась розповсюдженням наркотиків
24.11.2021, 08:36
Між поліціянтами виник словесний конфлікт, який швидко переріс у бійку.
17.11.2021, 14:58
Яких вам ще реформ не вистачає...
11.11.2021, 14:27
А полтавські поліціянти домоглися відкриття борделю...
08.11.2021, 17:40