Новий масований ракетний удар: розвідка повідомила, що може стати ціллю окупантів

ВІЙНА
09.01.2023, 16:13
Ілюстративне фото: ракета Х-555
Ілюстративне фото: ракета Х-555

росіяни намагатимуться вдарити по енергетичній інфраструктурі України

російські терористи готуються до нових обстрілів України навіть попри те, що відчувають дефіцит високоточних і балістичних ракет. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в інтерв'ю Corriere della Sera, повідомляє медіа агенція Останній Бастіон.

Скібіцький зазначив, що росіяни можуть вдарити по енергетиці України у холодну погоду.

«Вони (окупанти – «Останній Бастіон») все одно намагатимуться вдарити по нашій енергетичній інфраструктурі. Очікується зниження температури. І вони намагаються залишити без світла населення всієї України особливо в ці моменти, коли холодніше», – додав представник розвідки.

Раніше повідомлялося, що судячи з розвідданих, у росіян станом на 3 січня було 177 ракет «Калібр», Х-101 та Х-55.

Читайте також:
Війна
Московити продовжують чинити психологічний тиск і здійснювати терор на українців Півдня та Сходу. Ворог прагне тотальної деморалізації.
28 березня, 20:25
Війна
Незалежно від того, хто і як голосував від серпня 1991 року у прикордонних регіонах України, винні у смертях наших громадян лише росіяни.
20 березня, 06:01
Опінії
У ворога на нашу перлину Причорномор'я плани ще від 2014 року. Проте наша Одеса не по зубах московитам, які всюди сіють смерть.
17 березня, 13:00
Війна
49-річний Мікалай Аляксееў був дійсним військовослужбовцем Полку імені Кастуся Каліноўскага. Днями його застрелили терористи ФСБ РФ.
10 березня, 13:00
Війна
Попри кількісну перевагу озброєному до зубів ворогу все ж бракує власного «гарматного м'яса». Тому московити відловлюють українців.
26 лютого, 21:41
Війна
Показове судилище у дусі сталінського СССР відбулося напередодні на Донеччині. Захисникам України винесено обвинувачувальні вироки.
09 лютого, 12:36