Новим користувачам мобільних телефонів у КНР будуть сканувати обличчя

02 грудня, 15:15
СВІТ
Уряд КНР сканує обличчя своїх громадян
Уряд КНР сканує обличчя своїх громадян
Фото: Business Insider

У Китайській Народній Республіці всі користувачі мобільних телефонів, щоб мати доступ до послуг свого електронного пристрою, проходитимуть сканування облич.

Нововведення почало діяти з 1 грудня, про що уряд оголосив ще у вересні поточного року, повідомляють у BBC.

Згідно з заявами Комуністичної партії Китаю, це робиться з метою "захисту законних прав та інтересів громадян в кіберпросторі".

Водночас, на думку експертів, технологія розпізнавання осіб стане ефективним засобом боротьби з інакодумством, що стрімко зростає у КНР на тлі протестів у Гонконзі.

Слід наголосити, що кількість інтернет-користувачів, які входять до мережі через мобільні пристрої, в Китаї обчислюється сотнями мільйонів, тому уряд прагне використати технологію розпізнавання облич для контролю за населенням.

Читайте також:
Громадянин РФ Вадім Красіков може бути причетним до серії замовних вбивств.
вчора, 17:00
На тлі урядової кризи громадська підтримка націоналістів з партії "Справжні фіни" (фін. Perussuomalaiset) невпинно зростає.
06 грудня, 18:00
Інфраструктурні об'єкти стратегічного значення у Фінляндії цікавлять російських і китайських шпигунів.
06 грудня, 10:50
Представники німецького бізнесу сподіваються, що проти Росії не будуть запроваджувати нові санкції.
06 грудня, 08:40
За останні 10 років народжуваність серед корінного населення Фінляндії (етнічних фінів, місцевих шведів і саамів) зменшилась на 25%.
05 грудня, 14:30
Голова уряду Грузії Ґеоргі Ґахарія звернувся до громадян своєї країни щодо неприпустимості вчинення вуличних безладів і попередив про можливі наслідки за заклики до громадської непокори.
04 грудня, 17:00