Новинського і екзархат РПЦ охороняють співробітники ФСБ,- координатор ІС

ПОЛТАВА
29.07.2018, 13:06

Знайомтеся, біля Новинського його особистий охоронець і за сумісництвом начальник служби безпеки екзархату РПЦ в Україні, а точніше "дуже віруючий" куратор від ФСБ РФ, на якого замкнута нелегальна резидентура по церковній лінії в Україні – такий собі "ад'ютант його превосходительства" (до речі, його улюблений фільм).

Про це повідомив один з координаторів групи "Інформаційний спротив" Костянтин Машовець.

Підлеглі охоронця Новинського, характеризують його як "істинного арійця", реального доларового мільйонера, "тому що касу на половину деребанить і завідує всіма "ключами" від церковно-прибуткових кас УПЦ МП в Україні (щомісячно гінці їздять в Москву з кешом на Луб'янку)". Також відомо, що цей працівник ФСБ полюбляє дорогі автомобілі і шикарних жінок, "яких повністю забезпечує за рахунок пожертвувань прихожан УПЦ МП".

Старомодний, не використовує мобільний телефон і інтернет, вважає за краще передавати усні і шифровані послання від Центру Новинському.

Опубліковане фото і заступника охоронця Новинського – це більш таємнича людина, бо відповідає за оперативну роботу і зв'язок з агентурою в Україні.


Читайте також:
Кременчуцький комунальний електротранспорт поповнився двома тролейбусами з автономним ходом білоруського виробництва.
вчора, 14:13
У лісовому масиві на околиці села Терентіївка Полтавського району спалахнула пожежа.
вчора, 13:05
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
27 вересня, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25 вересня, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
25 вересня, 09:42