Новостворений у Кобеляцькому районі рятувальний загін планує придбати спецавтомобіль

ПОЛТАВА
02.09.2019, 09:06
Новостворений у Кобеляцькому районі рятувальний загін планує придбати спецавтомобіль

Рік тому силами Озерської, Світлогірської, Шенгурівської, Григоро-Бригадирівської, Лучківської та Комендантівської сільських рад було створено спільний пожежно-рятувальний підрозділ. Він обслуговує південно-західну частину Кобеляцького району.

За повідомленням тижневика "Ехо", загін надзвичайників, що дислокується в селі Озера, планує закупити спецавтомобіль на базі шасі ЗІЛ-131. Відповідний аукціон відбудеться вже 5 вересня на платформі відкритих торгів "ProZorro"

Орієнтовна вартість автомобіля має становити не більше 1 мільйона 330 тисяч гривень. Наголошується, що причиною придбання нового транспортного засобу є застарілість і несправність наявної спецмашини, якою понад рік користуються місцеві рятувальники.

Як зазначають у спільній тендерній заяві представники зазначених вище сільрад, вони прагнуть покращити стан протипожежної безпеки у своєму районі. Тому чекають на актуальні заявки від продавців спецавтомобілів.

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18