Нумо, «горлопани, главарі» усіх країн, єднайтеся!

ПОЛТАВА
21.06.2019, 04:34

Візит одного з них до гавані, яка так і не стала йому рідною, відбувся днями: Міхаел Саакашвілі зустрівся з екзальтованим сегментом свого поведеного на епатажі одеського піплу.

Одесити, генетично налаштовані на життя всередині КВН, чекали від Міхо виконання другої частини Марлезонського балету: карколомного пересування дахами Приморського бульвару з ефектним придюкуванням на маківку Арману Еммануелю дю Плессі де Рішельє без парашута, взяття приступом порожнього поліцейського блокпосту на в'їзді до Привозу, урочистого закайданення бариги Труханова безпосередньо на очах нещасних лікарів з плакатами останньої надії #CпасёмВрачей. Політично ефектним було б і купання в позеленілій воді на Ланжероні.

На жаль, масовка не вдалася. Світлини «з-під Дюка», які переглянув автор, зафіксували дійство вочевидь меморіального спрямування: на обличчях учасників – посмертні маски, в очах – невіра у перемогу «Руху нових сил». На увесь мітинг одна натужно весела людина – сам предмет обожнювання Міхо. Практично відсутні люди в зеленому. Навіть селфі з місцевими ново(мало)рухливими бабцями вразило похмурою приреченістю на поразку від євросолідаризованого «бариги Парашенки».

Ще з моменту реанімації Міхо у якості українця нас муляло запитання: навіщо країні два президенти? Адже блазні не терплять конкуренції! Ви десь бачили під чиїмось троном двох паяців? Після вояжу Саакашвілі до Одеси пробило на здогад: Зеленський запустив Міхо на роль лакмусової серветки для перевірки ступеня помутніння мізків від квартальних реприз і непристойних вчинків.

Схема: якась простакувата до позеленіння частка піплу Одеси схавала номер Міхаела Ніколозовича з демонстрацією ексклюзивних кайданок, у яких екс був видворений до Польщі. Діючий отримав сигнал на рефрен з маніфестацію трусів у незабутньому номері з роялем.

Труси, себто м'яч – на половині поля Міхо. Пацанам-президентам – робота, нам – смішно. Це у Маньчжоу-Го колись називалося Суспільством Згоди, у сучасній Швеції – Законом про обов'язкове взаємовизнання добровільности поривань громадян до злягання. Шведам з 1 липня минулого року приємність бажано завбачливо оформляти письмовою згодою, завіреною у нотаріуса. Не поклопочешся – загримиш на п'ять років.

Ну, це – між іншим. А от візит лідера Руху НС до Південної Пальміри, як зазначають південно-пальмірські ЗМІ, виявився банально ніяким. Цих людей, котрі слухали Самого Михайла Михайловича, дежавю з просто Міхаелом втомило.

Поновлений українець традиційно запізнився, посилаючись на спеціально влаштовані засланими Парашенкой баригами корки на вулицях. Хто б сумнівався – звісно, з метою недопущення злиття вождя з народом.

У натовпі прихильників «Того, хто повернувся будувати» переказували, що бачили міського голову, який, буцімто, особисто розставляв автівки впоперек найвужчих місць маршруту пересування білої іномарки з Міхо всередині. Як підкреслюють на сайті «Думской», Труханов був також звинувачений у вильоті «Чорноморця» з футбольної прем'єр-ліги і розмноженні синьо-зелених водоростей. Як на нас, гнати *** мітлою чужого Одесі «середньовічного бандерлога» (©, Саакашвілі) треба за набагато серйозніші провини.

У кращих традиціях популізму одеситам всучили карт-бланш на зміни у країні – лише їм, стерильно чесним місцевим однопартійцям, довіряє Міхо місію врятування України від знаємо якого корупціонера. Щоправда, особливого ентузіазму від карт-бланшу у натовпі зафіксувати не вдалося. Принаймні, запису до виборчого списку РНС не оголошували. Як на нас, пересічному одеситові слід поберегтися, адже не кожен обиватель волів би робити революцію пліч-о-пліч з «антикорупційними спецназівцями, вовкодавами і ангелами мсти», а саме такі відчайдухи вже комфортно розмістилися у першій десятці списку, як з гордістю за свій спецназ і вовкодавів повідомив М.Н. Саакашвілі.

Клоунада перед Дюком завершилася обнесенням мерії стрічкою в алармових кольорах, мовляв, розсадник.

Натовп ще довго селфився з правою рукою нового президента, що компенсувало емоційні втрати від незавершеності другої частини Марлезонського балету. Далося взнаки, що сценарій писався точно не першою леді Оленою Зеленською, котра саме скорювала Париж з Берліном брючними одностроями.

Вадим Демиденко

Читайте також:
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
вчора, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
вчора, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
вчора, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32