Нянечки збирають каштани, та здають їх щоб купити фарбу для дитсадка

ПОЛТАВА
14.10.2014, 14:58
Нянечки збирають каштани, та здають їх щоб купити фарбу для дитсадка

Щоб винайти кошти на відкриття нового дитсадка в Кобеляках колективу доводиться вдаватися до збирачу.

Відкрити першого листопада новий садочок пообіцяли громаді чиновники містечка. Проте на переоблаштування покинутого корпусу школи під садочок не дали жодної гривні. Щоб до садку змогли піти діти його співробітники змушені буквально вдаватися до збирання під ногами усього, за що можна виручити хоча б копійчину на ремонт.

— Почали працювати ми з вересня, — каже сторож Володимир Калитка. — Усе робимо власними силами. Он дівчата збирають каштани, здають їх та купують фарбу, щоб пофарбувати стіни. Доводиться придбавати її і за власний кошт. Бо тут фарбувати треба 500 квадратних метрів. А поки що нам її дали лише на 140 «квадратів».

Чиновники обмежилися тим, що найняли колектив, після чого покинули молодих дівчат-виховательок сам-на-сам з безладом.

За словами першого заступника голови райдержадміністрації Павла Мудрака, – «наразі вирішується питання з фінансуванням».

Як кажутьпрацівники, у садочку функціонуватимуть чотири кімнати: дві спальні, ігрова та їдальня. Ще одну кімнату планують облаштувати під роздягальню.

Начальник районного відділу освіти Наталії Коваль каже, що «наразі вирішуються організаційні моменти. Зокрема, питання забезпечення нового садочка меблями». Разом з цим чиновниця визнала, що«жодної копійки бюджетних коштів на відкриття дошкільного закладу не витрачено».

За два тижні садочок повинен прийняти 21 дитину, малечівід 3 до 6 років.

Та, за словамидиректора садку Яківа Постольника, наразі все залежить від того, чи віднайдуться кошти на його вмеблювання.

— Уже відбулися збори, на яких були присутні представники відділу освіти, районної влади та батьки. На них було обрано голову та членів батьківського комітету садочка. Також батьки вирішили самостійно придбати іграшки для дошкільного закладу. Посуд ми також згодом закупимо. А методичну роботу розпочнемо з того, що маємо. Решту купуватимемо при необхідності.

Зараз нянечка з методисткою фарбують стіни та заклеюють вікна щоб дітей не продуло взимку від старих рам.


Читайте також:
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
вчора, 11:26
Понад 300 тисяч гривень спрямують депутати Гадяча на покращення медицини, освіти та житлово-комунального господарства громади.
23 вересня, 10:33
Мешканці Пирятина поскаржилися на сморід і задимленість, причиною яких є тривала пожежа на околицях міста.
22 вересня, 14:34
На автошляху Т-1709 Оржиця-Хорол сталася дорожньо-транспортна пригода за участю вантажівки "МАЗ" із причепом.
22 вересня, 09:27
Вже завтра, 23 вересня, десантно-штурмові загони ЗСУ і бійці сил спеціальних операцій США проведуть навчання у небі над Полтавою.
22 вересня, 08:36