ОАЕ і Японія планують разом підкорити Місяць

17 квітня, 19:07
ОАЕ і Японія планують разом підкорити Місяць
Фото: CNN

Інженери Космічного центру імені еміра Могаммеда бін Рашида у Дубаї розпочали будівництво транспортного засобу для висадки на Місяці.

Допомагатимуть їм у цьому японські вчені з приватної технологічної корпорації "Ispace", про що поінформувало видання "CNN".

Завершити спорудження роботизованого місяцехода та ракетоносія для нього планується цьогоріч восени, а вже весною 2022 року буде здійснено запуск.

«За зразок ми взяли ракету "SpaceX – Falcon 9", потужність якої дозволяє транспортувати з поверхні Землі чималий вантаж. Наші японські колеги, своєю чергою, вже надають послуги у сфері комунікаційних технологій для налагодження безперервної роботи місяцеходу і зв'язку з ним на такій далекій відстані. Ми хочемо дізнатися більше про місячний пил, місячний ґрунт та інші космічні об'єкти», – прокоментував ситуацію ініціатор вказаного проєкту Аднан аль-Раїс.

Наразі відомо, що спільна арабсько-японська місія стартуватиме з космодрому на мисі Канаверал у Флориді й буде націлена на зворотну і маловивчену сторону супутника Землі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що наприкінці минулого року китайський зонд успішно достався поверхні Місяця.

ОАЕ і Японія планують разом підкорити Місяць_1
Читайте також:
Компанія Apple додала підтримку кримськотатарської мови в останньому оновленні своїх операційних систем.
14 травня, 14:23
Такі ж міномети компанія пропонуватиме й Україні
13 травня, 11:47
Компанія українця змогла залучити 200 мільйонів доларів інвестицій.
05 травня, 15:47
Робот-дрон ізраїльської компанії Tevel Aerobotics Technologies допоможе фермерам збирати фрукти.
24 лютого, 12:16
Тим часом в столиці однієї з держав її “гарант” продовжує грати власним “обрізом” на піаніно.
12 лютого, 14:37
Зараз взуття можна купити за 500 доларів.
06 січня, 18:48