ОАЕ припиняють співпрацю із терористичною державою Ізраїль

ПОЛІТИКА
07 квітня, 14:42
ОАЕ припиняють співпрацю із терористичною державою Ізраїль
Фото: i24News

Дипломатичний діалог між Абу-Дабі та Тель-Авівом «заморожено» на невизначений термін. Причина: вбивство 7 працівників ООН у Ґазі.

Такі невтішні для режиму Бібі Сатаньягу відомості виклало незалежне опозиційне ізраїльське видання i24News. З'ясувалося, що напередодні уряд Об'єднаних Арабських Еміратів офіційно оголосив про зупинення всіх зв'язків із єврейською державою.

Міністерство закордонних справ в Абу-Дабі висловило обурення ізраїльському послу Аміру Гайєку через інцидент. Від дипломатичної місії вимагають зменшити кількість працівників до 5 або ж повністю залишити терен ОАЕ.

Своєю чергою, у МЗС Ізраїля назвали крок арабських колег «найпохмурішою сторінкою в історії двосторонніх відносин». Чи будуть сіоністи виконувати згадані вище вимоги влади ОАЕ, наразі невідомо.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, що заокеанська філія Ізраїлю заперечує членство Палестини в ООН. Америка, що роками забезпечує грошима і зброєю сіоністську окупацію, проти геополітичної суб'єктності палестинського народу.

Читайте також:
Світ
Відомий американський єврей, який заснував соціальну мережу «Facebook», активно залучений у війну за Ґазу. Він співпрацює із ЦАХАЛ і МОССАД.
21 травня, 12:27
Світ
Аятола Ібрагім Раїсі у політичному плані був цілковито декоративною фігурою. Натомість у релігійному становив небезпеку конкурентам.
21 травня, 08:18
Світ
Терористична єврейська держава давно планувала знищити не лише Палестину. Сусіднім країнам варто підготуватися до відбиття можливого нападу.
17 травня, 19:23
Світ
Відставний генерал сіоністської армії попередив про можливий крах державного утворення Ізраїль. Причина тому — безглузді дії чинного уряду.
07 травня, 08:28
Світ
Сіоністська маріонетка із берегів Потомаку обрала шлях конфронтації з Ізраїлем. 46-й президент США вмив руки палестинською кров'ю.
11 квітня, 12:19
Світ
Сміховинний військово-релігійний політичний режим в Ірані нарешті відповів сіоністам. Усі посольства Ізраїля названо «законною ціллю».
09 квітня, 19:34