Обмін Медведчука: Москві на руку зростання рейтингів ОПЗЖ

Опінії
25 січня, 08:51
Обмін Медведчука: Москві на руку зростання рейтингів ОПЗЖ
Фото: 24 канал

Кремль поспішає втілити у життя новий сценарій гібридної війни, в якому кум Владіміра Путіна є єдиним "гарантом" реінтеграції Донбасу.

Українська журналістка, політичний технолог, кандидат політичних наук

Трохи роз'яснень із приводу останньої активності Віктора Медведчука.

Очевидно, що Кремль через обмін заручниками/полоненими, нібито організований Медведчуком, намагається підняти йому рейтинг. Хоча це абсолютно безперспективна мета.

Ну, буде і надалі Медведчук збільшувати свої доходи користуючись із ніші "контактера з Путіним". Політично, якщо говорити про присутність у владі, то ОПЗЖ у цілому і тим більше Медведчук зокрема мають свою електоральну межу.

Але є й інше. Те, що Росія та підконтрольні їй маріонетки завжди використовували незаконно утримуваних українських громадян як елемент тиску і шантажу на Україну – це не новина.

Але зараз РФ поспішає, думаю, через можливі більш жорстких санкцій адміністрації Байдена і, як завжди, шукає "гібридні варіанти". А "обмін під Медведчука" (в тому числі, щоби показати неефективність ТКГ у Мінську, бо останній обмін був понад ріку тому) – один з кроків у цьому напрямку.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Російський «недоцар» продовжує себе поводити як типовий гопник.
01 березня, 18:35
Бойовики також традиційно запускають фейки в соцмережах.
28 лютого, 08:36
Навіяно нещодавнім гучним скандалом з блоґершою з Тік-Ток...
27 лютого, 08:09
Військові проросійськи налаштовані.
25 лютого, 15:22
Брудні кремлівські гроші, надіслані різним європейським політичним маргіналам, роблять свою справу; а страждає від того імідж України.
25 лютого, 13:36
Головне (розвідувальне) управління генерального штабу збройних сил РФ не одне десятиліття промиває мізки мешканцям Європи та США.
22 лютого, 09:12