Обмін Медведчука: Москві на руку зростання рейтингів ОПЗЖ

Опінії
25 січня, 08:51
Обмін Медведчука: Москві на руку зростання рейтингів ОПЗЖ
Фото: 24 канал

Кремль поспішає втілити у життя новий сценарій гібридної війни, в якому кум Владіміра Путіна є єдиним "гарантом" реінтеграції Донбасу.

Українська журналістка, політичний технолог, кандидат політичних наук

Трохи роз'яснень із приводу останньої активності Віктора Медведчука.

Очевидно, що Кремль через обмін заручниками/полоненими, нібито організований Медведчуком, намагається підняти йому рейтинг. Хоча це абсолютно безперспективна мета.

Ну, буде і надалі Медведчук збільшувати свої доходи користуючись із ніші "контактера з Путіним". Політично, якщо говорити про присутність у владі, то ОПЗЖ у цілому і тим більше Медведчук зокрема мають свою електоральну межу.

Але є й інше. Те, що Росія та підконтрольні їй маріонетки завжди використовували незаконно утримуваних українських громадян як елемент тиску і шантажу на Україну – це не новина.

Але зараз РФ поспішає, думаю, через можливі більш жорстких санкцій адміністрації Байдена і, як завжди, шукає "гібридні варіанти". А "обмін під Медведчука" (в тому числі, щоби показати неефективність ТКГ у Мінську, бо останній обмін був понад ріку тому) – один з кроків у цьому напрямку.

Читайте також:
Ворог гатив із мінометів, гранатометів та стрілецької зброї.
29 липня, 18:11
Путінські найманці також збили безпілотник міжнародних спостерігачів.
28 липня, 14:51
Кремль продовжує жити у власному світі й воліє затягти у нього інших. Хвороба проґресує, але ніхто не планує її лікувати, особливо Захід.
26 липня, 12:53
Проросійські терористи почали знову обстрілювати мирних жителів.
23 липня, 18:33
46-й президент США буде ламати через коліно незгодних зі своєю ґеополітичною лінією, зокрема й щодо здачі України путінському режиму.
23 липня, 10:07