«Слуги народу» злигалися з ОПЗЖ заради збереження влади, – нардеп Ясько

ПОЛІТИКА
16 січня, 13:23
«Слуги народу» злигалися з ОПЗЖ заради збереження влади, – нардеп Ясько
Фото: УНН

Корупційний інтерес, лобістські призначення, боротьба з патріотичною позицією серед депутатів – ось чим нині живуть кулуари Верховної Ради.

Про це в інтерв'ю для видання "Новое Время" розповіла колишня голова української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи "слуга" Єлизавета Ясько.

За її словами, обранці з-поміж "Опозиційної платформи – За життя" посилюють свої позиції, пропонуючи Зе-команді вільний доступ до медіаімперії Віктора Медведчука заради піару.

«Є ціла низка депутатів з ОПЗЖ, які ефективно співпрацюють з Офісом президента, а між Банковою та Медведчуківськими каналами налагоджена комунікація. Мені сумно, що продаж совісті стає валютою тих, хто декларував інші цінності, коли заходив у владу, тому я не буду мовчати», – коментує ситуацію нардеп Ясько.

Крім того, її колеги зі "Слуг народу" стали активно відмовлятися й надалі засуджувати РФ і путінський режим у ПАРЄ, ймовірно через негласний союз з ОПЗЖ.

«Мені говорили, що не можна займатися лише антиросійським порядком денним і висували до мене претензії. Була частина "слуг", яка отримала прямі інструкції "згори", менша частина — протестувала. Виявилося, що головне питання, котре ми повинні розглядати — це "вплив коронавірусу на права людини". Тобто для країни, яка воює "вплив COVID-19 на права людини" — це найважливіше? Це знущання з наших національних інтересів», – підсумувала народна обраниця Єлизавета Ясько.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нові американські санкції боляче вдарять по владі Володимира Зеленського.

вибір редакції
Читайте також:
Геннадій Москаль розповів про дивні обставини у справі замаху на радника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра
вчора, 12:22
Хто писав сценарій нападу на Шефіра ?
24 вересня, 16:05
Законопроект про протидію антисемітизму підтримали 283 народні депутати
22 вересня, 17:05
За 2 роки при владі "президент Голобородько" не звільнив ані метра окупованої Кремлем української землі під час так званого "розведення".
18 вересня, 14:34
У Кремлі відновлюють контроль за силовими структурами України.
31 серпня, 20:27