«Слуги народу» злигалися з ОПЗЖ заради збереження влади, – нардеп Ясько

ПОЛІТИКА
16.01.2021, 13:23
«Слуги народу» злигалися з ОПЗЖ заради збереження влади, – нардеп Ясько
Фото: УНН

Корупційний інтерес, лобістські призначення, боротьба з патріотичною позицією серед депутатів – ось чим нині живуть кулуари Верховної Ради.

Про це в інтерв'ю для видання "Новое Время" розповіла колишня голова української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи "слуга" Єлизавета Ясько.

За її словами, обранці з-поміж "Опозиційної платформи – За життя" посилюють свої позиції, пропонуючи Зе-команді вільний доступ до медіаімперії Віктора Медведчука заради піару.

«Є ціла низка депутатів з ОПЗЖ, які ефективно співпрацюють з Офісом президента, а між Банковою та Медведчуківськими каналами налагоджена комунікація. Мені сумно, що продаж совісті стає валютою тих, хто декларував інші цінності, коли заходив у владу, тому я не буду мовчати», – коментує ситуацію нардеп Ясько.

Крім того, її колеги зі "Слуг народу" стали активно відмовлятися й надалі засуджувати РФ і путінський режим у ПАРЄ, ймовірно через негласний союз з ОПЗЖ.

«Мені говорили, що не можна займатися лише антиросійським порядком денним і висували до мене претензії. Була частина "слуг", яка отримала прямі інструкції "згори", менша частина — протестувала. Виявилося, що головне питання, котре ми повинні розглядати — це "вплив коронавірусу на права людини". Тобто для країни, яка воює "вплив COVID-19 на права людини" — це найважливіше? Це знущання з наших національних інтересів», – підсумувала народна обраниця Єлизавета Ясько.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нові американські санкції боляче вдарять по владі Володимира Зеленського.

Читайте також:
Війна
Зеленський заявив, що новий контрнаступ України буде успішнішим, ніж попередній.
10 квітня, 16:41
Позиція
Володимир Зеленський призначив колаборанта зі «Слуги урода» та ідейну членкиню ОПЗЖ та Партії регіонів представляти Україну у Європарламенті
08 квітня, 16:20
Політика
Злочинців притягує місце їхніх злочинів.
31 березня, 17:00
Опінії
Проте ОПа єрмака просуває капітулянтську «формулу мира»...
23 березня, 10:27
Опінії
Тепер маємо «погані» Мінські угоди і «хорошого» розмінувальника Боневтіка
16 березня, 18:23
Війна
Два роки тому Подоляк, Арахамія та Зеленський навели ракети окупантів на Яворівський полігон
14 березня, 17:02