Оборона з лінійкою

Опінії
02 липня, 11:25
Оборона з лінійкою

або про ще один привід гірко посміхнутися

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Вагаємося, бо як кваліфікувати виставлену постачальниками HIMARS умову ЗСУ щодо глибини ураження рашистських тилів, не знаємо. Нас буцімто попередили: встрелите на 80,5 км – заберемо системи залпового вогню взад.

У нас тут війна? Чи сусідська полеміка про грушу на межі? Один педант з канцлерів все ніяк не може упевнитись, чи й направду не мер Малецький підпалив «Амстор», як вважає ідіот Ківа.

Інший формаліст з натівськими погонами сором'язливо не помічає, що «дивом інженерної мислі і гордості» окупанта – Кримським мостом – безперервно суне гуртовими валками іржавий совковий брухт і резервні совки при ньому, несучи смерть українцям.

Третій пильнує, щоб, борони боже, у валізу з ленд-лізом не попав керований снаряд для HIMARS'а з польотом на 300 км. І тоді гордості гаки, наші хлопці дістануть її на радість дельфінячій популяції, яка страждає від рашистської наволочі не менше, ніж африканський світ без української пшениці.

Не лише для лідерів електоральної думки, а й для значної частини європейської спільноти, криваві жнива в Україні перебувають десь на периферії її світобачення. І тлустий бюргер, витираючи пивну піну на впорядкованих вусах «під останнього Гогенцоллерна», кляне місцевий муніципалітет з бургомістром за євроценти на газі, а не «газового щура» за ракетні удари по українцях.  

Сідницям невпевненої у собі особи завжди було мулько всидіти на декількох стільцях. Невірно розв'язана дитяча головоломка про вовка, зайця і капусту у 1938 році закінчилася для мудрагелів Мюнхена Другою світовою війною. Сідницям перепало. І не лише мудрагелячим.

Нині маємо справу не з вовком – а вовчу поведінку передбачити не можуть лише ті, хто не хоче – а щуром. Реакцію цієї потвори на куток передбачити не міг навіть Іван Петрович Павлов – знавець первісних інстинктів з рефлексами. Щоправда, місцеві найвеличніші третій рік наміряються нагледіти щось людське в щурячих сліпаках, але куди їм з трускавецькою підготовкою до Павлова. 

Пропозиція менеджерам ленд-лізу: візьміть чесне слово у Аріса Товіча про «ні-ні, та ви шо!». Це – запросто, йому бовкнути, що два пальці. І, ніби неумисно, відправте ящик-другий нормальних снарядів для HIMARS'ів, хлопці ними, теж ніби «ненароком», пульнуть по гордості. Не тільки з олєневода ордени обсипляться! І мєдвєдєв точно застрелиться (де та прибиральниця взялася?!).

Бо з лінійкою до перемоги як до неба рачки.  

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
Цей заклик має формальний характер, адже хворе російське суспільство вже давно нікого не чує, крім психічно хворого диктатора
10 серпня, 16:35
Опінії
На жаль, це стало традицією української публічної політики, яка має сьогодні трагічні наслідки для країни
04 серпня, 16:16
Опінії
Попередник Анґели Меркель на посаді федерального канцлера Німеччини закликав українців змиритися з долею і перестати чинити опір московитам.
04 серпня, 08:45
Опінії
П'яте колесо до планетарної гарби
30 липня, 12:45
Війна
Голова переговорної групи від України Арахамія виступив як свідок на підтримку Абрамовича (гаманця путіна), - Юрій Швець
26 липня, 10:38
Світ
З часу відкриття тиждень тому фінляндсько-російського кордону з території країни-агресора у західному напрямку виїхало понад 10 000 осіб.
25 липня, 07:00