Об'єктивно, Україна програє війну

Опінії
19.07.2023, 21:20
Об'єктивно, Україна програє війну
Фото: Facebook

Російській дрони – дуже загрозлива для ЗСУ зброя. Ігнорувати її, означає втратити цінний людський ресурс, який в Україні на вагу золота.

Військова та громадська діячка. Засновниця "Центру підтримки аеророзвідки"

Для всіх тих, хто вперто продовжує наполягати, що ніяких "Ланцетів" не існує". Що все це просто – ІПСО ворога і що дуже потрібно зараз міняти герби, ремонтувати музеї Голодомору на півмільярда гривень, купляти барабани, перекладати бруківку etc.

Бо ж "має бути баланс, адже це зважена позиція", "бо за що ж ми тоді воюємо" та інша пафосна дичина. Плюс громади не можуть використовувати ці кошти на дрони.

Можуть, але там, де толкові керівники завжди знаходиться вихід і деякі громади вже почали закупляти Мавіки на "Prozorro". Просто спитайте бійця, в якого у підрозділі нема дронів: а завтра йти в атаку, йому зараз дрон із тєпліком чи щоби серіал зняли?

Просто гляньте кількість спаленої техніки ударними дронами. Нашої техніки, разом з людьми тільки за останні дні.

Звісно ворог інформаційно може пробувати гіперболізувати. Під час війни це робить кожна сторона, у війні важливо майстерно вводити противника в оману, але є факти: "Ланцети", "FPV" та інші системи знищують сотні одиниць нашої техніки.

І виробництво ударних дронів справді щодня нарощується. Це не привід панікувати, це привід усвідомити, що якщо ми вливаємо сотні мільйонів у серіали, герби, музеї у той час як фронт благає про тисячі дронів – то герби нас чекають двоголові, серіали про "мєнтов", а у музеях висітимуть "Пушкін да Сталін".

Це привід нам всім разом активно, щодня думати – як нам захистити технологіями тих, хто захищає нас. Бо якщо здати зараз їх, проміняти на герби та барабани – ми втратимо їх, вони закінчаться і тоді прийдуть за нами.

За всіма нами, за тими хто не втече... Йдуть найважчі бої, загиблих і поранених тисячі, у лічені дні, тож має бути елементарна совість.

Це не привід боятись ІПСО ворога, це привід зрозуміти чому в нас досі немає системної державної політики в галузі БПЛА від Міністерства оборони. Це привід вийти з зони дії пропаганди й сконтактувати нарешті з реальністю.

Зрозуміти, що ми поки, об'єктивно програємо війну – ресурсно, математично. Це привід всіма силами зберігати своїх.

Читайте також:
Політика
Як керівнику Нафтогазу «щастить» в НАБУ
15:00
Опінії
Вона особисто була присутня на зустрічі Мєдвєдєва, Бойка, Медведчука в Москві в 2019 році та працювала на Шарія.
17 червня, 18:24
Політика
Позаконституційний хазяїн віників і тряпок з Банкової будує чергові плани.
15 червня, 17:31
Війна
За ці ж кошти можна було захистити значно більше територій.
14 червня, 09:29
Світ
Після призову юнаки не зможуть вступити до вищих навчальних закладів, доки не завершать службу.
13 червня, 18:43
Опінії
На переговорах, судячи з заяви Лаврова, для «представників російської культури в Україні» вимагатимуть обов'язкові квоти в органах влади
13 червня, 17:28