Очільнику НАБУ Ситнику подякували за бездіяльність

19.08.2020, 14:59
Очільнику НАБУ Ситнику подякували за бездіяльність
Фото: Facebook

Невідомі кияни оригінально привітали директора Національного антикорупційного бюро з днем народження.

Про це 19 серпня на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Володимир Бойко.

Він зазначив, що по всій столиці розвішали банери з зображенням Артема Ситника, якому дякують за те, що правоохоронець-антикорупціонер нікого не посадив.

«Напевно, старається Бахматюк, у якого Ситник був на зарплатні і який оплачував Ситнику відпочинок у мисливському господарстві Поліське-Сарни», — висловився з цього приводу Володимир Бойко.

Деякі користувачі соціальної мережі пишуть, що директор НАБУ заслужив на таке поздоровлення, бо є "видатним діячем сучасності, особою наближеною до імператора", котрий імітує боротьбу з корупцією в Україні.

Читайте також:
Світ
Заступник керівника апарату Білого Дому Ден Скавіно опублікував несподіване приватне відео із очільником Держдепу США.
03 травня, 17:38
Світ
Розробник ChatGPT, OpenAI, був змушений наказати деяким своїм інструментам штучного інтелекту припинити згадувати гоблінів.
01 травня, 13:27
Кримінал
Райсуд у Любіні закликали провести експеримент, напоївши мера міста Хоцянув Томаша Кульчинського 600 мл горілки.
11 квітня, 13:38
Політика
У першому турі виборів у місті Арсі-сюр-Об у Франції кандидат з ім’ям Шарль Гіттлер переміг свого суперника Антуана Рено-Зеленського.
18 березня, 19:12
Світ
Американські прокурори обурені. Тепер він зможе уникнути покарання.
25 січня, 15:05
Життя
Найдивніші патенти в історії.
19 січня, 18:17