Очільнику НАБУ Ситнику подякували за бездіяльність

19.08.2020, 14:59
Очільнику НАБУ Ситнику подякували за бездіяльність
Фото: Facebook

Невідомі кияни оригінально привітали директора Національного антикорупційного бюро з днем народження.

Про це 19 серпня на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Володимир Бойко.

Він зазначив, що по всій столиці розвішали банери з зображенням Артема Ситника, якому дякують за те, що правоохоронець-антикорупціонер нікого не посадив.

«Напевно, старається Бахматюк, у якого Ситник був на зарплатні і який оплачував Ситнику відпочинок у мисливському господарстві Поліське-Сарни», — висловився з цього приводу Володимир Бойко.

Деякі користувачі соціальної мережі пишуть, що директор НАБУ заслужив на таке поздоровлення, бо є "видатним діячем сучасності, особою наближеною до імператора", котрий імітує боротьбу з корупцією в Україні.

вибір редакції
Читайте також:
Коли комунальні та дорожні служби вперто не помічають проблем, на поміч завжди приходить кмітливість згуртованих бідою людей.
30 листопада, 08:09
Спільна новітня розробка корпорації "Ростех" і Дослідно-конструкторського бюро Сухого виявилася картонною імітацією бойового літака.
15 листопада, 14:09
Не шановний "ґаранте" української Конституції, Ваша команда вкотре Вас підставляє. Проведіть, нарешті, кадрові чистки!
03 листопада, 13:39
До одних вона приходить раніше, до інших трохи пізніше...
02 листопада, 17:55
Сформований 4 роки тому правоохоронний орган досудового слідства встиг нагородити власних співробітників ювілейними медалями.
14 жовтня, 08:48
Результати вітчизняних виборів 2019 року, ймовірно, перевершили за своєю абсурдністю всі попередні, що були у нашій історії.
07 жовтня, 10:06