Одеським поліцейським закон не писаний

КРИМІНАЛ
13 січня, 18:05
Дмитро Хмарук
Дмитро Хмарук

Керівник Одеської патрульної поліції їздив без документів на "лівих" номерах

До мережі потрапила інформація про те, що Дмитра Хмарука, тимчасового керівника Патрульної поліції Одеської області, зупинили на автівці із незареєстрованими номерами та без документів на транспортний засіб.

Керівник Одеської патрульної поліції Дмитро Хмарук їздив на номерах, які були відсутні в базах даних.

Окрім того, як виявилось, при собі водій не мав й документів на автомобіль. Втім, поліцейські відпустили свого колегу, обмежившись лише профілактичною бесідою.

На опублікованому відео патрульні перевіряють у Хмарука документи. Можна почути, як чоловік, що здійснює зйомку, говорить що це він викликав патрульних, тому що машини з такими номерами немає в базі поліції. Він стверджує, що зробив фото на планшет і перевірив номер через своїх знайомих в патрульній поліції.

Поліція наразі не коментувала даний інцидент.

Нещодавно у Чернівцях зупинили п'яного начальника управління стратегічних розслідувань Одеської області, полковника В'ячеслава Єфтенія, який тимчасово не виконує своїх обов’язків. 

Він пропонував патрульним "вирішити" ситуацію, підкріплюючи це історіями про те, скільки порушників він відпускав за роки служби.

Єфтеній відмовився проходити тест на алкогольне сп'яніння. Щодо нього оформили протоколи за ч.1 ст. 122 та ч.1 ст. 130 КУпАП (перевищення швидкості, керування транспортним засобом у стані сп'яніння).

Офіцер керував новим Mercedes G 63 AMG 2020 року випуску, який коштує близько 200 тисяч євро. У його декларації такий транспортний засіб відсутній.

Раніше Єфтеній був заступником начальника Волинського управління боротьби з організованою злочинністю, згодом очолював Житомирське і Рівненське управління боротьби з організованою злочинністю.

У 2016 році він не потрапив під переатестацію. Спочатку правоохоронець пішов на лікарняний, пізніше атестаційна комісія рекомендувала його звільнити, але той через суд оскаржив це рішення і повернувся на службу.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вітчизняна правоохоронна система – це одна корпорація та керує нею скандальний Олег Татаров.

Читайте також:
Війна
Миколаївські поліцейські зайнялися сексом на очах у людей та потрапили на відео
22 червня, 10:45
Кримінал
Восьмеро "поліцейських"-зрадників на Запоріжжі отримали підозри
14 червня, 13:45
Виміри
В той час, коли справжні офіцери зі словом і обличчям захищають країну, балаболи в погонах захищають лише власні гаманці
20 травня, 12:55
Війна
Де були Сумські поліцейські під час повномасштабного вторгнення ?
18 травня, 15:15
Війна
Тепер вони мітингують та обурюються, чому їх звільнили!
14 квітня, 16:45
Війна
А хто перевірить правоохоронців на причетність до співпраці з агресором ?
05 квітня, 11:55