Одеським поліцейським закон не писаний

КРИМІНАЛ
13 січня, 18:05
Дмитро Хмарук
Дмитро Хмарук

Керівник Одеської патрульної поліції їздив без документів на "лівих" номерах

До мережі потрапила інформація про те, що Дмитра Хмарука, тимчасового керівника Патрульної поліції Одеської області, зупинили на автівці із незареєстрованими номерами та без документів на транспортний засіб.

Керівник Одеської патрульної поліції Дмитро Хмарук їздив на номерах, які були відсутні в базах даних.

Окрім того, як виявилось, при собі водій не мав й документів на автомобіль. Втім, поліцейські відпустили свого колегу, обмежившись лише профілактичною бесідою.

На опублікованому відео патрульні перевіряють у Хмарука документи. Можна почути, як чоловік, що здійснює зйомку, говорить що це він викликав патрульних, тому що машини з такими номерами немає в базі поліції. Він стверджує, що зробив фото на планшет і перевірив номер через своїх знайомих в патрульній поліції.

Поліція наразі не коментувала даний інцидент.

Нещодавно у Чернівцях зупинили п'яного начальника управління стратегічних розслідувань Одеської області, полковника В'ячеслава Єфтенія, який тимчасово не виконує своїх обов’язків. 

Він пропонував патрульним "вирішити" ситуацію, підкріплюючи це історіями про те, скільки порушників він відпускав за роки служби.

Єфтеній відмовився проходити тест на алкогольне сп'яніння. Щодо нього оформили протоколи за ч.1 ст. 122 та ч.1 ст. 130 КУпАП (перевищення швидкості, керування транспортним засобом у стані сп'яніння).

Офіцер керував новим Mercedes G 63 AMG 2020 року випуску, який коштує близько 200 тисяч євро. У його декларації такий транспортний засіб відсутній.

Раніше Єфтеній був заступником начальника Волинського управління боротьби з організованою злочинністю, згодом очолював Житомирське і Рівненське управління боротьби з організованою злочинністю.

У 2016 році він не потрапив під переатестацію. Спочатку правоохоронець пішов на лікарняний, пізніше атестаційна комісія рекомендувала його звільнити, але той через суд оскаржив це рішення і повернувся на службу.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вітчизняна правоохоронна система – це одна корпорація та керує нею скандальний Олег Татаров.

Читайте також:
Історія про те, як заступник міністра внутрішніх справ їздив в зону проведення ООС
11.12.2021, 11:05
ДБР припинило діяльність злочинної організації, яка «під дахом» поліції займалась розповсюдженням наркотиків
24.11.2021, 08:36
Між поліціянтами виник словесний конфлікт, який швидко переріс у бійку.
17.11.2021, 14:58
Яких вам ще реформ не вистачає...
11.11.2021, 14:27
А полтавські поліціянти домоглися відкриття борделю...
08.11.2021, 17:40
Сьогодні суд зобов'язав поліцію внести до ЄРДР відомості з приводу порушення прав журналістів Останнього Бастіону
05.11.2021, 11:30