Одіозний громадський діяч із Полтави вимагає, аби його призначили директором ДБР

ПОЛТАВА
17.03.2020, 15:30

Своїм заступником Масюк бачить іншого полтавця – Іллю Киву.

У зв’язку з тим, що в.о. директора ДБР Ірину Венедіктову було назначено генпрокурором, скандально відомий полтавець Олександр Масюк вирішив поборотися за пост директора силової структури.

З цього приводу Масюк адресував заяву Володимиру Зеленському.

«Прошу і вимагаю негайно призначити мене на пост директора дебер України поза конкурсом. Прошу надати мені, а також і Ківі звання генерала дебера», – написав чоловік у заяві (авторський правопис збережено).

Олександр Масюк зізнається, що не має юридичної освіти. Але, судячи з того, як працюють полтавські ДБР-івці, для того, аби очолювати цю структуру, непотрібна навіть середня освіта.

Звернення до Зеленського Масюк написав з деякими помилками, проте переконаний, що йому нічого не бракує у порівнянні з пересічними ДБР-івцями. Навести порядок йому допоможе Ілля Кива.

Також Масюк наголосив, що він значно кращий за звичайних ДБР-івців та співробітників Нацполіції, бо, на відміну від них має щире бажання боротися з корупцією. Зокрема чоловік пообіцяв притягнути до відповідальності колишніх керівників ГУНП у Полтавській області Олега Беха та Сергія Чижа.

Олександр Масюк сподівається, що Зеленський задовольнить його вимогу, бо щиро підтримував його на виборах і не розчарувався по нинішній день.

Читайте також:
Генпрокуратура визнала дисертацію нового кандидата наук такою, що варта впровадження
29 квітня, 18:00
Як діти, їй-богу...
22 квітня, 10:45
"Велюровий слуга" Микола Тищенко знову опинився у центрі суспільної уваги. На цей раз через гучну вечірку у київському готелі "Fairmont".
21 квітня, 09:48
Верховна Рада «протягла» норму, яка дозволяє Ользі Совгирі стати суддею КСУ, не втрачаючи депутатського мандата
16 квітня, 12:05
Гантер Байден, відомий участю у корумпованих схемах компанії "Burisma", не зміг приховати від чужих очей своє справжнє життя.
15 квітня, 12:47