Одіозний громадський діяч із Полтави вимагає, аби його призначили директором ДБР

ПОЛТАВА
17 березня, 15:30

Своїм заступником Масюк бачить іншого полтавця – Іллю Киву.

У зв’язку з тим, що в.о. директора ДБР Ірину Венедіктову було назначено генпрокурором, скандально відомий полтавець Олександр Масюк вирішив поборотися за пост директора силової структури.

З цього приводу Масюк адресував заяву Володимиру Зеленському.

«Прошу і вимагаю негайно призначити мене на пост директора дебер України поза конкурсом. Прошу надати мені, а також і Ківі звання генерала дебера», – написав чоловік у заяві (авторський правопис збережено).

Олександр Масюк зізнається, що не має юридичної освіти. Але, судячи з того, як працюють полтавські ДБР-івці, для того, аби очолювати цю структуру, непотрібна навіть середня освіта.

Звернення до Зеленського Масюк написав з деякими помилками, проте переконаний, що йому нічого не бракує у порівнянні з пересічними ДБР-івцями. Навести порядок йому допоможе Ілля Кива.

Також Масюк наголосив, що він значно кращий за звичайних ДБР-івців та співробітників Нацполіції, бо, на відміну від них має щире бажання боротися з корупцією. Зокрема чоловік пообіцяв притягнути до відповідальності колишніх керівників ГУНП у Полтавській області Олега Беха та Сергія Чижа.

Олександр Масюк сподівається, що Зеленський задовольнить його вимогу, бо щиро підтримував його на виборах і не розчарувався по нинішній день.

Читайте також:
Імовірно за для цього у сибірському місті Томськ відбулися змагання з риття могил.
11 вересня, 11:24
Народний депутат від українофобської "Опозиційної платформи — За життя" Ілля Кива спробував пожалітися на важке життя.
05 вересня, 11:19
Черговий приїзд "гаранта" викликав масу незручностей пересічним мешканцям обласного центру.
01 вересня, 10:14
Популярний у соціальних мережах сучасний естонський письменник Мікк Пярнітс назвав традиційну сім'ю — "найнебезпечнішим місцем" для дитини.
23 серпня, 19:59
Невідомі кияни оригінально привітали директора Національного антикорупційного бюро з днем народження.
19 серпня, 14:59
Чим глибшою є в Україні та світі політична та економічна криза, тим скоріш люди повертаються до первинних тваринних інстинктів.
11 серпня, 09:39