Одіозний громадський діяч із Полтави вимагає, аби його призначили директором ДБР

ПОЛТАВА
17 березня, 15:30

Своїм заступником Масюк бачить іншого полтавця – Іллю Киву.

У зв’язку з тим, що в.о. директора ДБР Ірину Венедіктову було назначено генпрокурором, скандально відомий полтавець Олександр Масюк вирішив поборотися за пост директора силової структури.

З цього приводу Масюк адресував заяву Володимиру Зеленському.

«Прошу і вимагаю негайно призначити мене на пост директора дебер України поза конкурсом. Прошу надати мені, а також і Ківі звання генерала дебера», – написав чоловік у заяві (авторський правопис збережено).

Олександр Масюк зізнається, що не має юридичної освіти. Але, судячи з того, як працюють полтавські ДБР-івці, для того, аби очолювати цю структуру, непотрібна навіть середня освіта.

Звернення до Зеленського Масюк написав з деякими помилками, проте переконаний, що йому нічого не бракує у порівнянні з пересічними ДБР-івцями. Навести порядок йому допоможе Ілля Кива.

Також Масюк наголосив, що він значно кращий за звичайних ДБР-івців та співробітників Нацполіції, бо, на відміну від них має щире бажання боротися з корупцією. Зокрема чоловік пообіцяв притягнути до відповідальності колишніх керівників ГУНП у Полтавській області Олега Беха та Сергія Чижа.

Олександр Масюк сподівається, що Зеленський задовольнить його вимогу, бо щиро підтримував його на виборах і не розчарувався по нинішній день.

Читайте також:
Також активіст мріє об’єднати всі антифашистські сили.
19 березня, 14:05
Метро, якого не існує, знову стало предметом обговорення в Росії.
18 березня, 09:09
Канал ICTV переплутав титри під час звернення Володимира Зеленського.
18 березня, 06:08
Говорити «Це ганьба на увесь світ» полюбляють не лише в Україні.
16 березня, 13:01
У разі виявлення небезпечної хвороби не варто впадати у відчай.
13 березня, 10:16
Далеко не всі українці високо оцінили «непротокольне» фото Зеленського з прессекретаркою.
08 березня, 07:25