​Одна з урядових партій Фінляндії пропонує скасувати співпрацю з НАТО

18 листопада, 13:00
СВІТ
​Одна з урядових партій Фінляндії пропонує скасувати співпрацю з НАТО

Представники уряду Фінляндської Республіки з лав "Союзу лівих сил" (фін. Vasemmistoliitto) пропонують відмовитися від тісного співробітництва з НАТО.

Відповідна резолюція була прийнята в неділю, 17 листопада, на партійному з'їзді лівих сил у місті Куопіо. Про це повідомляє видання "YLE".

Згідно з пунктами прийнятої резолюції, питання про співробітництво між Фінляндією та військово-політичним альянсом НАТО пропонують винести наступного року на розгляд парламенту. До кінця грудня поточного року "Союз лівих сил" просуватиме цю ідею в уряді.

Причиною такого кроку ліві називають погіршення відносин Фінляндії з Російською федерацією, яку вони розглядають як стратегічного партнера.

Читайте також:
Інфраструктурні об'єкти стратегічного значення у Фінляндії цікавлять російських і китайських шпигунів.
10:50
Представники німецького бізнесу сподіваються, що проти Росії не будуть запроваджувати нові санкції.
08:40
За останні 10 років народжуваність серед корінного населення Фінляндії (етнічних фінів, місцевих шведів і саамів) зменшилась на 25%.
вчора, 14:30
Голова уряду Грузії Ґеоргі Ґахарія звернувся до громадян своєї країни щодо неприпустимості вчинення вуличних безладів і попередив про можливі наслідки за заклики до громадської непокори.
04 грудня, 17:00
Президент Ґітанас Науседа звернувся до представників країн-учасниць НАТО, які зібрались у Лондоні, із закликом назвати РФ основною загрозою альянсу.
04 грудня, 10:30
Міністр оборони Естонії Юрі Луйк стурбований тим, як деякі очільники країн-учасниць НАТО намагаються відбілити агресивну зовнішню політику РФ.
03 грудня, 14:40