Охоронці «слуги народу» Дубінського напали на ветерана АТО

ПОЛІТИКА
28 лютого, 17:59
Олександр Дубінський
Олександр Дубінський
Фото: tsn.ua

«Питань до Дубінського більше, ніж відповідей. Найголовніше – «Якого саме народу він слуга?»

Учасник війни з Росією планував поставити запитання депутату президентської партії «Слуга народу» Олександру Дубінському, але охоронці відштовхнули ветерана, завдавши тому травму ноги.

Відео, на якому ветеран розповідає про конфлікт з нардепом, виклав у себе в Twitter блогер Андрій Луганський.

«Охорона Дубінського так охороняла слугу народу від самого народу, що завдала фізичної шкоди учаснику війни з Росією», – написав він.

Ветеран пояснив журналістам, що хотів запитати, чому депутат не служив у армії. «Бо він с***ло. Він чорт», – вважає учасник війни.

Ветеран також повідомив, що у не може нормально ступити на ногу. За його словами, скоріш за все, його відштовхнула охорона Дубінського.

«Швидка» надала ветерану першу медичну допомогу.

«Питань до Дубінського більше, ніж відповідей. Найголовніше – «Якого саме народу він слуга?», – зазначив Луганський.

Раніше біля входу у Державне бюро розслідувань натовп активістів, серед яких було багато ветеранів війни на Донбасі, заганьбив депутата від «Слуги народу» Олександра Дубінського.

Люди теж скандували «Дубінський чорт» та «Ганьба», вимагаючи, щоб Дубінський зупинився. Втім нардеп під прикриттям охорони й поліції втік від активістів.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що родина народного депутата від «Слуги народу» Олександра Дубінського володіє великою кількістю об'єктів нерухомості та автомобілів. На депутата, його дружину та його матір записано 17 машин, 24 квартири, 70 соток землі та два будинки. Загальна вартість цього майна становить 2,5 мільйони доларів.

За інформацією журналістів, за останні п'ять років Дубінський купив десять автомобілів, з яких сім – Mercedes. У матері депутата за цей самий час з'явилося сім авто. Це кілька автівок марки Mercedes, Toyota Land Cruiser 2013 року випуску та Maserati Coupe Cambiocorsa 2006-го року.

Ще сім квартир є у дружини Дубінського Лесі Цибко, більшість яких розташовані поруч із нерухомістю нардепа. Так, у жовтні 2015-го року вона купила три квартири на Печерську, наступного року – ще одну квартиру там само, наступного року – ще одну. Загалом за три роки дружина Дубінського вклала у нерухомість приблизно 300 тисяч доларів.

«Мати нардепа Алла Березовська за останні чотири роки придбала 19 квартир. Значна частина нерухомості з'явилася у неї безпосередньо перед парламентськими виборами. До 2016 року джерелом доходу Березовської офіційно була пенсія», – йдеться в одному з розслідувань. 

Читайте також:
Про все ті ж два світи і дві системи.
вчора, 13:06
Генеральний прокурор Ірина Венедіктова переїхала у новий будинок, що був резиденцією "гаранта".
23 вересня, 12:15
Дерибан і рейдерство стали звичною справою для "слуг народу", котрі тимчасово стали владою.
19 вересня, 14:24
Попередні нотатки до виборчих забігів на місцеву дистанцію...
17 вересня, 14:54
"Слуги народу" показали свою некомпетентність і неспроможність бути владою.
17 вересня, 12:12
Народний обранець переконаний, що високі ціни сприятимуть енергетичній незалежності країни.
16 вересня, 12:48