Окупанти активно щось вивозить з Китаю літаками Ан-124 "Руслан", - Defence Express

СВІТ
28.11.2022, 10:18
Окупанти активно щось вивозить з Китаю літаками Ан-124 "Руслан", - Defence Express

Рейси відбуваються ледь не кожного дня

рф розгорнула свій "повітряний міст" до Китаю при цьому російські Ан-124 часто вимикають транспондери для маскування, - повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на Defence Express.

Сервіси відстеження польотів фіксуються постійні рейси важких вантажно-транспортних літаків Ан-124 "Руслан" російської компанії "Волга-Днепр" до Китаю. При цьому російські літаки не завжди вмикають транспорндер, що ускладнює їх відстеження. Загалом мова йде про близько десяти рейсів за останній тиждень.

На саму активність звернули увагу й у самому Китаї, де місцеві спотери викладають відео з посадкою Ан-124 "Руслан" російської компанії в аеропорті Чжэнчжоу.

Також у коментарях до відео пояснюється, що літак прибув для того, щоб забрати "військову допомогу - екіпірування, бронежилети, шоломи, одяг тощо".

Також сервіси відстеження польотів, зокрема Radarbox демонструє за останні сім днів дев'ять рейсів Ан-124 "Руслан" до Китаю та лише три у зворотному напрямі, що прямо говорить про вимкнений транспондер під час здійснення частини рейсів. До перевезень залучені літаки з бортовими номерами RA-82074, RA-82044, RA-82081.

Окупанти активно щось вивозить з Китаю літаками Ан-124

Стандартний рейс виконується за маршрутом Москва-Новосібірськ-Чжэнчжоу-Новосібірськ-Москва. Кінцевим пунктом одного з рейсів був Урумчі. Загалом Чжэнчжоу є потужним логістичним та промисловим центром та є потужної індустріальною високотехнологічною зоною, включно з підрозділами китайського оборонного гіганта Norinco. Урумчі також є виробничим майданчиком для цілого ряду промислових гігантів.

Такі регулярні польоти, тим паче літаками Ан-124 "Руслан" вимкнені транспонедри, а також дописи у китайських соцмережах наштовхують на висновок - московія відправляє літаки за військовим вантажем. Більше того, за тим, який вкрай необхідний прямо зараз й не може чекати поки його доставлять залізницею.

Також варто зазначити, що знайдені рейси - це точно не всі, які московія здійснила до Китаю з аналогічною метою. А лише те, що потрапило у сервіси моніторингу польоту цивільних літаків. Й про активність військової транспортної авіації московії за аналогічними маршрутами можливо лише здогадуватись.

Читайте також:
Політика
Самі по собі ліберали на кшталт Міхаіла Свєтова чи Максіма Каца – євнухи, які нічого не можуть, тож за першої нагоди присягнуть чекістам.
28 січня, 19:26
Світ
Дальнє коло російських євреїв включилося у "нормалізацію" відносин із колективним Заходом, адже найближче коло хоче продовження війни.
27 січня, 15:09
Світ
США вимагають від Туреччини заборонити польоти літаків Boeing російських авіакомпаній, – WSJ
26 січня, 16:39
Війна
Джо Байден може оголосити про постачання Україні танків M1 Abrams
25 січня, 14:50
Війна
герасимов послався на історичну роль російського Генерального штабу у керівництві та захисті росії
25 січня, 10:57
Війна
"Кухар путіна" готує умови для військової хунти на росії
12 січня, 14:53