Окупанти готують пропагандистську стрічку про ЗАЕС

ВІЙНА
01.10.2023, 20:05
Окупанти готують пропагандистську стрічку про ЗАЕС

Кремлівська машина брехні продовжує набирати небачених обертів. Після відверто провального кіно про Бучу росіяни взялися за Енергодар.

Такі відомості в етері загальнонаціонального телемарафону озвучив законний міський голова Дмитро Орлов. За його словами, російські пропагандисти планують відзняти серіал про захоплену ними Запорізьку атомну електростанцію.

Кошторис стрічки — щонайменше 49 мільйонів рублів, гроші виділять із державного бюджету країни-агресора. Свій підпис під відповідною правкою вже поставили російський профільний міністр і сам Владімір Путін.

Інформацію про майбутнє пропагандистське кіно днями виклали на порталі «Президентського фонду культурних ініціатив» РФ. Проєкт із сумнівною назвою «Мирний атом» переміг у путінському конкурсі на «найкращий гостросюжетний детектив», який покажуть глядачам влітку 2024 року.

Цілком очевидно, що Кремль має на меті відбілити перед власним населенням ядерний тероризм і постійний шантаж. Проте, наразі невідомо, чи планують окупанти розповсюдити серіал за межі РФ.

Читайте також:
Війна
Санкціоновані диктатором Сі Цзіньпіном кадрові зміни у Кремлі становлять загрозу. На жаль, ця загроза поширюється не тільки на Україну.
19 травня, 10:26
Політика
Протистояння між міністерством шойгу та федеральною службою патрушева-бастрикіна посилюється. У бункерного диктатора обмежений вибір.
29 квітня, 19:27
Світ
До Держдуми внесли законопроєкт про право судових приставів стріляти в росіян
26 квітня, 17:24
Війна
Окупант повернувся до рідної Бурятії з війни і побачив, що його будинок пограбували — вкрали навіть унітаз
19 квітня, 11:09
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11
Війна
Щоночі в окупованому місті на півдні Запорізької області відчувається їдкий запах. Фасади будинків вкриваються темним нальотом.
07 березня, 20:32