Окупанти можуть завдати масованого удару по Україні під час проведення саміту G20, - Повітряні сили

ВІЙНА
12.11.2022, 10:35
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Окупанти продовжують накопичувати ракети для масованого удару

Московія може завдати масованого ракетного удару по Україні 15-16 листопада, саме у ці дні на острові Балі проходитиме саміт країни "Великої двадцятки". Цілком можливо, що наступний удар московія готується завдати саме у дні.

Про це повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, інформує медіа агенція "Останній Бастіон".

"Все ж події насуваються... і саміт "двадцятки". Вони вкрай люблять десь приблизно на такі дні провести якісь провокації", - вважає він.

Ігнат також пояснив, що хоча ординські війська і продовжують накопичувати зброю, зокрема ракети, вони все ж значно вичерпали свої запаси, а виробництво навіть однієї ракети "займає не один день".

"Ті ракети, що були у них до повномасштабного вторгнення, робилися ними роками. Їх складували, підвозили, розміщали... Це дуже складний процес виготовлення ракети. Це не один день-два робиться. На сьогодні вони випустили неймовірну кількість ракет по Україні і не можуть собі дозволити завдавати так часто таких самих залпів, як того ж 10 жовтня. Вони дещо піднакопичують, щоби у якийсь час (вдарити. - Ред.)", - зазначив речник Повітряних сил.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
21 лютого, 14:53
Війна
Сіоністська банда на чолі з Бібі Сатаньягу топить Ґазу у палестинській крові. Окупантів не зупиняють навіть сотні смертей бойовиків ЦАХАЛ.
20 лютого, 12:34
Новини
Слухання триватимуть до 26 лютого, а на ухвалення рішення можуть піти місяці.
19 лютого, 11:45
Історія
Коли росіяни (точніше — московити) перекладають свої злочини на інших, чекайте біди. Мартиролог закатованих етносів обраховується десятками.
18 лютого, 19:02
Війна
Вітчизняних сільгоспвиробників, які не з різних причин лишилися по той бік фронту, можуть позбавити майна. Агресор вимагає покори.
14 лютого, 14:58
Війна
Майор Олег Стегачов отримав вогнепальні поранення. Наразі в ГУР уточнюють, чи залишився він живий.
03 лютого, 17:03