Окупанти можуть завдати масованого удару по Україні під час проведення саміту G20, - Повітряні сили

ВІЙНА
12.11.2022, 10:35
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Окупанти продовжують накопичувати ракети для масованого удару

Московія може завдати масованого ракетного удару по Україні 15-16 листопада, саме у ці дні на острові Балі проходитиме саміт країни "Великої двадцятки". Цілком можливо, що наступний удар московія готується завдати саме у дні.

Про це повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, інформує медіа агенція "Останній Бастіон".

"Все ж події насуваються... і саміт "двадцятки". Вони вкрай люблять десь приблизно на такі дні провести якісь провокації", - вважає він.

Ігнат також пояснив, що хоча ординські війська і продовжують накопичувати зброю, зокрема ракети, вони все ж значно вичерпали свої запаси, а виробництво навіть однієї ракети "займає не один день".

"Ті ракети, що були у них до повномасштабного вторгнення, робилися ними роками. Їх складували, підвозили, розміщали... Це дуже складний процес виготовлення ракети. Це не один день-два робиться. На сьогодні вони випустили неймовірну кількість ракет по Україні і не можуть собі дозволити завдавати так часто таких самих залпів, як того ж 10 жовтня. Вони дещо піднакопичують, щоби у якийсь час (вдарити. - Ред.)", - зазначив речник Повітряних сил.

Читайте також:
Війна
Колишній Лівобережний район, де до торішнього лютневого вторгнення жило понад 120 тисяч українців, повністю зачищено окупантами.
вчора, 07:09
Кримінал
Знищений торік 16 березня російськими авіабомбами Драматичний театр Донецької області невдовзі стане пусткою, де панує смерть.
04 лютого, 18:32
Війна
Відомості про обмеження прав чи обтяження нерухомості не будуть внесені до єдиного державного реєстру нерухомості.
29 січня, 11:35
Війна
Станом на сьогодні окупаційно-терористичний контингент РФ активно мінує райони, де, як очікує Кремль, відбудеться український контрнаступ.
08 січня, 19:17
Війна
Ворогам українського народу і зрадникам чеченського немає чого робити на нашій святій землі, адже тут на них чекає тільки безславна смерть.
07 січня, 16:09
Війна
А ЗСУ вдарили по військовій базі ЗС рф у Херсонській області. Там могли базуватися близько 1000 окупантів
06 січня, 19:01