Окупанти насильно паспортизували півтора мільйона українців

КРИМІНАЛ
30 травня, 20:08
Окупанти насильно паспортизували півтора мільйона українців
Фото: Google

Кремлівський режим стверджує, що у тимчасово загарбаних від 24.II.2022 регіонах України, видав не менше 1,5 мільйона російських паспортів.

Такі відомості на черговому засіданні уряду ресурсної федерації московії озвучив тамтешній прем'єр-міністр Міхаіл Мішустін, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За словами цього російського чиновника, Кремлю вдалося різними заходами не просто видати свої книжечки з двоголовою куркою нашим співвітчизникам, а й забрати у них паспорти України.

«Важливо, щоб усі жителі [тимчасово окупованих територій – прим. ред.] відчували реальні зміни, які відбуваються у містах та селищах. Бачили, що вулиці та будинки поступово відновлюються. Поліпшуються побутові умови, з'являються можливості для здобуття освіти, професійної діяльності. Росія там назавжди. не треба мати ілюзій, що київський режим щось поверне назад», – самовпевнено заявив Мішустін.

Важливо розуміти, що станом на тепер для вирішення деяких адміністративних питань від наших громадян на тимчасово окупованих територіях московити вимагають спочатку взяти паспорт РФ, а затим – депортують на Схід.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що перлина українського Приазов'я стала справжньою Меккою ідейно-пропагандистського формування чергової генерації рашистів.

Читайте також:
Кримінал
За час своєї присутності загарбники з РФ цілковито викоренили у південних населених пунктах України такі явища, як медицина і освіта.
30 вересня, 20:55
Політика
Попри чисельну перевагу російські окупаційно-терористичні сили побоюються наступальних дій наших захисників на Півдні.
26 серпня, 21:30
Війна
Під виглядом "навчання" та "оздоровлення" російські загарбники викрадають дітлахів у тимчасово окупованих містах і селах Півдня та Сходу.
15 серпня, 18:35
Війна
Росіяни розуміють –  їм не довго лишилося перебувати на тимчасово окупованій частині Запорізької області та всього Півдня.
28 липня, 18:16
Війна
Російський окупаційно-терористичний режим у всіх своїх ітераціях намагався стерти наш народ з лиця Землі, бо ми загрожуємо його існуванню.
26 липня, 21:09
Світ
Чи могли надійні відносини між Україною та Польщею були заплямовані подіями, які відбулися 80 років тому? Так вважають ультраправі.
14 липня, 13:26