Окупанти не виводять фрегати з Севастопольської бухти після атаки дронів, - аналітики

ВІЙНА
13.11.2022, 14:55
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

росія значно знизила активність флоту після атаки безпілотників поблизу Севастополя.

Ординські фрегати не покидають порти.

Про це інформує OSINT-дослідники проекту "H I Sutton" в Twitter.

"Ще кілька тижнів тому це було неможливо уявити. російських військових кораблів, що патрулюють порт, не видно", - йдеться у повідомленні.

За даними аналітиків, обидва фрегати класу "Адмірал Григорович" знаходяться у Севастопольській бухті.

Нещодавно стало відомо, що ЧФ московії може посилитися двома носіями "Калібрів" і збільшити свій залп майже двічі, питання у тому – як швидко це станеться.

Московія у Чорному морі проводить державні випробування свого нового малого ракетного корабля проекту 22800 "Каракурт". Щонайменше один ракетний корабель зараз проходить випробування.

Корабель проекту 22800
Корабель проекту 22800 "Каракурт" для ЧФ московії

10 листопада було проведено попереднє тестування системи протиповітряної оборони малого ракетного корабля "Циклон", а 12 листопада – повторна перевірка можливостей зенітного ракетно-артилерійського комплексу "Панцир-М", також проведено артилерійські стрільби.

ЗРАК
ЗРАК "Панцир-М"
Фото:Ілюстративне фото

Крім того, наразі відомо, що державні випробування малого ракетного корабля "Циклон" рашисти хочуть завершити вже в цьому році, тому, ймовірно, у стрій він стане наприкінці цього – на початку наступного року, водночас у 2023 році також має стати у стрій інший корабель проекту 22800 "Каракурт" – корвет "Аскольд".

Корвети
Корвети "Аскольд" та "Циклон" проекту 22800 "Каракурт" для ЧФ московії
Фото:Ілюстративне фото

Нагадаємо, що будівництво цих корветів стартувало ще у 2016 році в окупованій Керчі, а посилити ЧФ московії вони мали ще у 2020 році, втім, згодом ці строки були зміщені, і в 2020 лише було спущено на воду перший корвет, у 2021 – другий.

Читайте також:
Війна
Колишній Лівобережний район, де до торішнього лютневого вторгнення жило понад 120 тисяч українців, повністю зачищено окупантами.
вчора, 07:09
Кримінал
Знищений торік 16 березня російськими авіабомбами Драматичний театр Донецької області невдовзі стане пусткою, де панує смерть.
04 лютого, 18:32
Війна
Відомості про обмеження прав чи обтяження нерухомості не будуть внесені до єдиного державного реєстру нерухомості.
29 січня, 11:35
Війна
Станом на сьогодні окупаційно-терористичний контингент РФ активно мінує райони, де, як очікує Кремль, відбудеться український контрнаступ.
08 січня, 19:17
Війна
Ворогам українського народу і зрадникам чеченського немає чого робити на нашій святій землі, адже тут на них чекає тільки безславна смерть.
07 січня, 16:09
Війна
А ЗСУ вдарили по військовій базі ЗС рф у Херсонській області. Там могли базуватися близько 1000 окупантів
06 січня, 19:01