Окупанти обстріляли на Херсонщині плавучий кран «Захарій»

КРИМІНАЛ
18.12.2022, 07:09
Окупанти обстріляли на Херсонщині плавучий кран «Захарій»
Фото: Facebook

Утікши під натиском Сил оборони України з Правобережжя, російські загарбники не припинили наводити жах на тамтешніх цивільних осіб.

Зокрема, на тижні був прицільно обстріляний вітчизняний плавучий кран "Захарій", передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на херсонського журналіста Павла Авдокушина.

Він стверджує, що окупаційно-терористичний контингент РФ, який нині активно закопується у таврійських степах на Лівобережжі, завдав удару з мінометів.

«Перед відведенням військ із Херсону, російські загарбники відбуксирували плавучий кран "Захарій" разом з іншими суднами на Лівий берег Дніпра, де і залишили. У понеділок під наглядом ворожих дронів по крану зробили кілька мінометних пострілів з боку російських позицій. Після того, як 3 міни влучили в кран, обстріл припинився. Почалася пожежа. Попередньо, на крані згоріло все обладнання, хоча, станом на вівторок, він лишався на плаву. Про долю команди, на жаль, мені нічого невідомо. Чи можна зараз до нього дістатися, щоб уточнити пошкодження, теж невідомо, адже він знаходиться біля берега, який контролюється ворогом», – прокоментував теракт Павло Авдокушин.

Водночас варто зауважити, що у 2021 році "Захарій" сприяв будівництву нової мостової переправи у Запоріжжі, а після виконання робіт цьогоріч весною кран перебував у Херсонському порту на плановому ремонті.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українські морські піхотинці показали точкову "демобілізацію" російських окупантів на Східному фронті.

Читайте також:
Політика
путін та інші особи з його оточення чітко мають знати, що відповідальність і правосуддя за їхні злочини неминучі
вчора, 09:15
Світ
Не всі ордери на арешт оприлюднюються через ризики вистежити жертв та завдати шкоди дітям чи іншим потерпілим
24 березня, 10:55
Світ
Ордер на арешт може бути відкликаний лише в тому випадку, якщо путін постане перед судом і судді закриють справу.
20 березня, 13:05
Світ
У політичній системі росії, яка понад рік тому практично упокоїлася у вічній мерзлоті, стає гаряче.
20 березня, 09:03
Кримінал
Німеччина буде зобов’язана заарештувати путіна, якщо він приїде, і передати його до МКС
19 березня, 10:07
Кримінал
Спеціальний військовий трибунал для путіна вже створюється.
18 березня, 10:05