Росіяни знову обстріляли евакуаційну колону у Запорізькій області

КРИМІНАЛ
17.12.2022, 20:21
Росіяни знову обстріляли евакуаційну колону у Запорізькій області

Так звана "дорога життя" у Василівському районі стала "дорогою смерті", адже окупанти б'ють з артилерії та мінометів по цивільним українцям.

Невтішні вісті з околиць вільного від росіян Запоріжжя оприлюднили наші колеги з РІА "Мелітополь", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, загарбники розстріляли колону машин, які сьогодні вдень виїжджали на Північ через контрольно-пропускний пункт у бік Кам'янського.

«Виїхати з окупації мешканцям Мелітополя, так само як і в'їхати до міста стає дедалі складніше. Практично неможливо. Так звана "дорога життя" перетворилася на болото. Щобільше, деякі мелітопольці потрапляють під обстріл. По єдиній переправі, що веде у вільну від рашистів Україну, ворог відкрив вогонь із мінометів. У результаті один автомобіль – біле "Peugeot" розбито. Водій і пасажир дивом залишилися живі. Чоловік буквально вистрибнув з автомобіля, чим і врятував собі життя. Передня частина авто значно розбита», – прокоментували ситуацію наші колеги з місця події.

Подібні провокації з летальними наслідками московити влаштовують у Запорізькій області вже не вперше, оскільки їхньою метою є геноцид нашого народу всіма доступними засобами.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", українські рятувальники щодня допомагають тим, хто намагається виїхати з окупації на Півдні, бо дорога через Кам'янське майже зникла через негоду.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
На кадрах можна побачити командира 960-го штурмового авіаційного полку рф Сергія Атрощенка
вчора, 11:11
Війна
Російський полковник Сергій Атрощенко віддав наказ про бомбардування драмтеатру, пологового будинку та дитячої лікарні в Маріуполі
28 березня, 10:47
Політика
путін та інші особи з його оточення чітко мають знати, що відповідальність і правосуддя за їхні злочини неминучі
25 березня, 09:15
Світ
Не всі ордери на арешт оприлюднюються через ризики вистежити жертв та завдати шкоди дітям чи іншим потерпілим
24 березня, 10:55
Світ
Ордер на арешт може бути відкликаний лише в тому випадку, якщо путін постане перед судом і судді закриють справу.
20 березня, 13:05
Світ
У політичній системі росії, яка понад рік тому практично упокоїлася у вічній мерзлоті, стає гаряче.
20 березня, 09:03