Окупанти організують «курортний сезон» під дулом автоматів на Херсонщині

ВІЙНА
29.05.2022, 17:12
Окупанти організують «курортний сезон» під дулом автоматів на Херсонщині
Фото: Мост

У тимчасово захопленому росіянами Генічеському районі колаборанти за підтримки путінських терористів готуються приймати туристів.

Такі відомості на своїй офіційній публічній Facebook-сторінці оприлюднила вітчизняний омбудсмен Людмила Денісова, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує Уповноважена Верховної Ради з прав людини, самопроголошена "влада" приазовських населених пунктів Херсонської області взялася виконувати поставлену рашистами директиву.

«Озброєні російські військовослужбовці вдерлися до приватних баз відпочинку "Білий Лебідь" і "Arabatka.club" у селі Генічеська Гірка на Арабатській Стрілці. Окупанти заборонили місцевим охоронцям впускати до баз людей, погрожуючи тим, що "вже найближчим часом ці території стануть російською власністю". Самі рашисти у військовій формі виставляють на своїх сторінках у соціальних мережах пости про те, як вони гріються під сонцем на березі Азовського моря», – повідомила Людмила Денісова.

За словами вітчизняного омбудсмена, у зв'язку з вищевикладеним існує реальна загроза, що ворожа авіація і флот, які перебувають на Південь від Генічеська будуть наражати на небезпеку потенційних "відпочивальників".

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", всі лікарні тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим перестали приймати цивільних пацієнтів.

Читайте також:
Війна
Кремль наказав терміново вивезти ядерні боєприпаси зі стратегічного об'єкта "Белгород-22". Куди евакуюють, наразі невідомо.
22 травня, 18:25
Життя
Глобальні кліматичні зміни спричинили незворотні процеси, наслідком чого стало зростання рівня світового океану, а отже зменшення суходолу.
25 квітня, 22:31
Війна
Опікунів, які відмовляються виїхати з охопленої війною Донеччини, позбавлять обов'язків, а дітей примусово вивезуть у безпечні місця.
02 квітня, 17:11
Світ
Цілком вірогідно, що до диверсійно-терористичної акції причетні агенти російських спеціальних служб або завербовані ними особи.
01 березня, 18:25
Світ
Десятеро людей загинули в результаті сходження лавин в австрійських і швейцарських Альпах.
06 лютого, 17:48
Світ
Багато загиблих та поранених
06 лютого, 10:50