Окупанти організують «курортний сезон» під дулом автоматів на Херсонщині

ВІЙНА
29.05.2022, 17:12
Окупанти організують «курортний сезон» під дулом автоматів на Херсонщині
Фото: Мост

У тимчасово захопленому росіянами Генічеському районі колаборанти за підтримки путінських терористів готуються приймати туристів.

Такі відомості на своїй офіційній публічній Facebook-сторінці оприлюднила вітчизняний омбудсмен Людмила Денісова, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує Уповноважена Верховної Ради з прав людини, самопроголошена "влада" приазовських населених пунктів Херсонської області взялася виконувати поставлену рашистами директиву.

«Озброєні російські військовослужбовці вдерлися до приватних баз відпочинку "Білий Лебідь" і "Arabatka.club" у селі Генічеська Гірка на Арабатській Стрілці. Окупанти заборонили місцевим охоронцям впускати до баз людей, погрожуючи тим, що "вже найближчим часом ці території стануть російською власністю". Самі рашисти у військовій формі виставляють на своїх сторінках у соціальних мережах пости про те, як вони гріються під сонцем на березі Азовського моря», – повідомила Людмила Денісова.

За словами вітчизняного омбудсмена, у зв'язку з вищевикладеним існує реальна загроза, що ворожа авіація і флот, які перебувають на Південь від Генічеська будуть наражати на небезпеку потенційних "відпочивальників".

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", всі лікарні тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим перестали приймати цивільних пацієнтів.

Читайте також:
Полтава
Громада на березі Кременчуцького водосховища продовжує тонути. Чиновники ніяк не реагують на тривале ремствування населення.
14 червня, 08:29
Світ
Пілот літака встиг катапультуватися.
11.12.2023, 10:45
Світ
Британські науковці витратять 80-90 мільйонів фунтів стерлінгів на розробку та виготовлення нової отрути для гризунів, але це буде не скоро.
28.09.2023, 13:45
Новини
У Лубенському районі стався вибух на газопроводі
26.09.2023, 13:56
Світ
Швидше за все у Пшеводові вибухнула ракета української системи ППО.
26.09.2023, 13:02
Світ
Повінь, спричинена сильним дощем, призвела до щонайменше 10 смертей у Болгарії, Туреччині та Греції.
06.09.2023, 15:32