Окупанти склали список вбитих ними дітей під час облоги Маріуполя

ВІЙНА
20 серпня, 11:00
Окупанти склали список вбитих ними дітей під час облоги Маріуполя

Росіяни визнали, що вбили 114 дітей в Маріуполі під час облоги

російські військові вбили понад сотню українських дітей під час облоги Маріуполя. Місцеві партизани знайшли докази, що підтверджують злочини окупантів.

Про це повідомляє мерія Маріуполя в Telegram.

«Завдяки Маріупольському спротиву вдалося отримати список вбитих дітей в Донецькій області за 2022 рік. Маріупольські діточки пройшли через реєстрацію в моргах на тимчасово окупованих: Маріуполь, Мангуш та Новоазовськ», – йдеться у повідомленні.

Інформація, надана окупантами, підтверджує загибель 101 дитини, яких було вбито під час жорстокого обстрілу Маріуполя з боку російських загарбників.

Окупанти склали список вбитих ними дітей під час облоги Маріуполя_1
Окупанти склали список вбитих ними дітей під час облоги Маріуполя_3
Окупанти склали список вбитих ними дітей під час облоги Маріуполя_5

«Згідно зі списком окупантів - 101 маріупольська дитина, з них тих, що можна опізнати - 87. Отримані дані дозволили нам верифікувати кількість дітей, які загинули під час облоги Маріуполя. Страшна цифра - 147 діточок», – заявив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Він також додав, що кількість дітей може бути ще вищою.

Влада міста повідомила, що вони розмістили частину документів росіян з дотриманням умов закону про захист персональних даних, розуміючи важливість інформації.

«Задля досягнення справедливості зберемо підтверджуючі зазначений жахливий факт документи і звернемось до правоохоронних органів з метою внесення даних про скоєний злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань для притягнення до кримінальної відповідальності. Кожен злочинець повинен бути покараний», – заявив міський голова Маріуполя.

Читайте також:
Війна
У ніч проти 29 листопада загарбники знову здійснили підступний повітряний напад на цивільну інфраструктуру. Постраждало троє українців.
29 листопада, 12:16
Опінії
Злочинці з московії мають відповісти за кожен злочин.
18 листопада, 18:25
Війна
Париж закликає Єрусалим зупинити бомбардування Палестини.
11 листопада, 10:45
Кримінал
17-річний Богдан Єрмохін із 2022-го незаконно перебуває під опікою російської родини. Юний українець звернувся до Володимира Зеленського.
10 листопада, 12:06
Війна
Окупантів-вбивць широко піарили пропагандистські ЗМІ. За кілька тижнів до трагедії їх нагороджував губернатор Камчатки.
01 листопада, 17:37
Новини
Кандидат у президенти США Вівек Рамасвамі закликав відрізати голови лідерам ХАМАС.
29 жовтня, 19:39