Окупанти склали список вбитих ними дітей під час облоги Маріуполя

ВІЙНА
20.08.2023, 11:00
Окупанти склали список вбитих ними дітей під час облоги Маріуполя

Росіяни визнали, що вбили 114 дітей в Маріуполі під час облоги

російські військові вбили понад сотню українських дітей під час облоги Маріуполя. Місцеві партизани знайшли докази, що підтверджують злочини окупантів.

Про це повідомляє мерія Маріуполя в Telegram.

«Завдяки Маріупольському спротиву вдалося отримати список вбитих дітей в Донецькій області за 2022 рік. Маріупольські діточки пройшли через реєстрацію в моргах на тимчасово окупованих: Маріуполь, Мангуш та Новоазовськ», – йдеться у повідомленні.

Інформація, надана окупантами, підтверджує загибель 101 дитини, яких було вбито під час жорстокого обстрілу Маріуполя з боку російських загарбників.

Окупанти склали список вбитих ними дітей під час облоги Маріуполя_1
Окупанти склали список вбитих ними дітей під час облоги Маріуполя_3
Окупанти склали список вбитих ними дітей під час облоги Маріуполя_5

«Згідно зі списком окупантів - 101 маріупольська дитина, з них тих, що можна опізнати - 87. Отримані дані дозволили нам верифікувати кількість дітей, які загинули під час облоги Маріуполя. Страшна цифра - 147 діточок», – заявив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Він також додав, що кількість дітей може бути ще вищою.

Влада міста повідомила, що вони розмістили частину документів росіян з дотриманням умов закону про захист персональних даних, розуміючи важливість інформації.

«Задля досягнення справедливості зберемо підтверджуючі зазначений жахливий факт документи і звернемось до правоохоронних органів з метою внесення даних про скоєний злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань для притягнення до кримінальної відповідальності. Кожен злочинець повинен бути покараний», – заявив міський голова Маріуполя.

Читайте також:
Війна
Прокурори МКС вважають, що Шойгу та Герасимов несуть індивідуальну відповідальність за злочини в Україні
15:00
Політика
Санкції спрямовані проти осіб, пов'язаних з угрупованням Tzav 9.
15 червня, 15:00
Війна
Кремлівський бункерний дід має понести відповідальність за скоєні ним та його ордою злочини. Голодомор українців Маріуполя — один із них.
14 червня, 06:01
Світ
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш додав армію Ізраїлю до глобального списку правопорушників, які вчиняють злочини проти дітей.
08 червня, 13:10
Війна
У День захисту дітей російські окупанти вчинили черговий акт тероризму проти українців.
01 червня, 10:56
Війна
Загарбані ворогом міста і села Херсонщини перебувають під цілковитим контролем Кремля. Найменш захищені верстви — підлітки.
31 травня, 19:23