Окупанти спалювали тіла на сміттєзвалищі у Херсоні – The Guardian

ВІЙНА
22.11.2022, 10:43
Окупанти спалювали тіла на сміттєзвалищі у Херсоні – The Guardian

Співрозмовники видання The Guardian переконані, що окупанти позбувались трупів власних солдатів, спалюючи їх на сміттєзвалищі

Окупаційні війська московії, ймовірно, спалювали тіла своїх загиблих на сміттєзвалищі в Херсоні, пише британське видання The Guardian.

Про це журналістам розповіли десятки місцевих жителів.

Місцеві жителі неодноразово бачили, як вантажні автомобілі висипали на звалищі чорні мішки, які після цього закидували сміттям або спалювали. У повітрі при цьому відчувався запах паленого м'яса.

«Що б вони там не робили, але запах був такий неприємний, як [тухле] м'ясо», – розповів херсонець, який працює водієм сміттєвоза.

Це відбувалося на найвіддаленішій стороні звалища, куди зараз нікого не пускають – бояться мін і нерозірваних снарядів. Перед в'їздом на звалище було встановлено блокпост, на територію місцевих жителів не підпускали.

Мешканці будинку, звідки видно сміттєзвалище, розповіли журналістам, що під час спалювання підіймалась велика хмара диму, а від його запаху нудило.

«Пахло спаленим волоссям і, знаєте, як у стоматолога – коли свердлять зуб перед тим, як поставити пломбу. І дим був такий густий, що сусідньої будівлі не було видно», – розповіла одна з мешканок цього будинку.

Співрозмовники видання переконані, що таким чином росіяни позбувались трупів власних солдатів.

«Щоразу, коли наша армія там обстрілювала росіян, вони вивозили рештки на полігон і спалювали їх», – зауважила одна з місцевих мешканок.

Незалежним чином підтвердити слова херсонців не вдалося, а представники української влади відмовилися коментувати ці заяви.

Один з херсонських чиновників сказав, що «місця поховання ворога» його не цікавлять. Журналісти знайшли на звалищі російську форму та шоломи.

Читайте також:
Політика
Самі по собі ліберали на кшталт Міхаіла Свєтова чи Максіма Каца – євнухи, які нічого не можуть, тож за першої нагоди присягнуть чекістам.
28 січня, 19:26
Світ
Дальнє коло російських євреїв включилося у "нормалізацію" відносин із колективним Заходом, адже найближче коло хоче продовження війни.
27 січня, 15:09
Світ
США вимагають від Туреччини заборонити польоти літаків Boeing російських авіакомпаній, – WSJ
26 січня, 16:39
Війна
Джо Байден може оголосити про постачання Україні танків M1 Abrams
25 січня, 14:50
Війна
герасимов послався на історичну роль російського Генерального штабу у керівництві та захисті росії
25 січня, 10:57
Війна
"Кухар путіна" готує умови для військової хунти на росії
12 січня, 14:53