Окупанти вдарили по Слов’янську з РСЗВ. Також було три ракетні удари по Краматорську.

ВІЙНА
03.07.2022, 16:09
Окупанти вдарили по Слов’янську з РСЗВ. Також було три ракетні удари по Краматорську.

Багато вбитих та поранених

Ординські обстріляли місто Слов’янськ на Донеччині, місцева влада повідомляє про велику кількість вбитих та поранених місцевих жителів.

Обстріл із реактивної артилерії був вчинений після 14-ї години.

Мер Слов’янська Вадим Лях повідомив у соцмережі: “Масований обстріл Слов’янська з РСЗВ. Наймасштабніший за останній час. Багато вбитих та поранених”.

За його словами, а місті виникло близько 15 пожеж.

Під обстріл потрапив, зокрема, один із міських ринків.

Речниця Донецької ОВА Тетяна Ігнатченко, повідомила "Суспільному", що унаслідок обстрілу російськими військами Слов'янська загинуло щонайменше шестеро осіб, ще 15 отримали поранення.

Також було три ракетні удари по Краматорську. За словами Ігнатченко, внаслідок атаки на Краматорськ повністю знищений готель, пошкоджена дорога в житловому масиві.

Речниця Донецької ОВА закликала жителів області за можливості евакуюватися.

«Люди можуть записатися в списки, сісти на автобус і доїхати до Покровська, звідти курсує евакуаційний потяг, який направить їх до Дніпра або далі до Львова», – зазначила вона.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
На параді, який у Москві провели 9 травня, вдалося ідентифікувати п’ятьох північнокорейських генералів, причетних до війни проти України.
10 травня, 17:08
Війна
Майбутній трибунал може заочно судити високопосадовців росії, але путін матиме імунітет, поки він перебуває на посаді.
09 травня, 18:19
Війна
Росіяни вбили 9 людей. Кількість поранених зросла до 42.
23 квітня, 11:43
Світ
Найкращою роботою стало фото хлопчика з Палестини, який залишився без рук через атаку ізраїльських терористів.
19 квітня, 13:13
Війна
Журналісти поговорили з учасником церемонії.
17 квітня, 16:07
Війна
Президент США заявив, що не буде вводити санкції проти росії після того, як її війська обстріляли Суми, унаслідок чого загинули 35 людей.
15 квітня, 09:00