Окупанти вивозять з Севастополя культурні цінності під приводом евакуації

ВІЙНА
24 вересня, 08:30
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Московити грабують музеї тимчасово окупованого Севастополя

Окупаційна адміністрація Криму під приводом «евакуації населення» планує вивезти на територію Московії культурні цінності з музеїв Севастополя.

На сайті так званого «МНС» виклали нагадування для рятувальників про те, що одне з їхніх завдань — евакуація не лише населення, а й культурних цінностей.

«Третє, найважливіше завдання цивільної оборони – евакуація населення, матеріальних і культурних цінностей в безпечні райони», – йдеться на сайті.

Завдання полягає у «плануванні, підготовці та проведенні евакуації, підготовці безпечних районів для розміщення населення, а також створенні та організації діяльності евакуаційних органів».


Своєю чергою Останній Бастіон нагадує читачам, що  у 1922-му році з України вивезли скарби, цінність яких дорівнювала золотому запасу Російської імперії 1915 року.

Тоді до музеїв Москви і Петербурга потрапили 63 колекції лише скіфського золота і скарбів Північного Причорномор’я. А ще ж 158 колекцій ранньослов’янських скарбів. Із них лише скарб із села Мала Перещепина— це 25 кілограмів золота і 50 кілограмів срібла.

Через 100 років нащадки радянських катів, як і їхні діди та батьки, вдерлися в Україну. Вони вбивають українців та грабують наші помешкання й наші музеї, вивозячи з України все, що має хоч якусь цінність.

Читайте також:
Світ
Сі Цзіньпін має на меті першим знайти нову земну оболонку для перевтіленого бодхісатви Авалокітешвари. Наступника вже шукають у Тибеті.
вчора, 12:04
Війна
Вочевидь, полювання на воєнних злочинців які бомблять українські міста почалося. Добро і справедливість мають тріумфувати над злом.
вчора, 10:26
Війна
За час окупації до Криму незаконно прибуло 800 тис. громадян московії.
09 грудня, 10:06
Позиція
Вже давно очевидно, що ціною політичного життя ЗЄрмаків й інших «слуг неукраїнського народу» є зменшення населення України.
08 грудня, 13:34
Війна
Представники корінних народів великої ресурсної федерації завжди були «гарматним м'ясом». Вони покірно і відносно дешево вмирають за Кремль.
06 грудня, 08:23
Кримінал
Їхній кривавий бізнес — смерть. І вони вправно це доводять на кожному континенті: від Бахмута до Банґі, від Каракаса до Джохара.
05 грудня, 19:51