Окупанти здаються в полон, щоб не бути вбитими кадирівцями чи росгвардійцями

ВІЙНА
13.09.2022, 15:05
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Окупанти здаються в полон українським військовим, щоб не бути вбитими кадирівцями під час відступу

Щоб запобігти прориву лінії оборони на Лиманському напрямку ЗС України, під керівництвом ЗС московії, було вирішено перекинути додаткові підрозділи від військ Л/ДНР, - про це повідомляє журналіст Роман Цимбалюк.

З метою підтримання бойового духу "захисників" Лиману сформовано підрозділи з Росгвардії та кадирівського підрозділу "Ахмат". Які в разі втечі з поля бою російських солдат, а також мобілізованих з  "ЛНР" і "ДНР", будуть їх відстрілювати (щоб інші задумалися: відступати або іти в бій до останнього бійця).

Однак це рішення призводить до того, що "захисники" Лиманського напрямку починають здаватися ЗСУ, щоб не загинути за чийсь амбітний план утримувати ці позиції.

Читайте також:
Кримінал
Знищений торік 16 березня російськими авіабомбами Драматичний театр Донецької області невдовзі стане пусткою, де панує смерть.
04 лютого, 18:32
Війна
Відомості про обмеження прав чи обтяження нерухомості не будуть внесені до єдиного державного реєстру нерухомості.
29 січня, 11:35
Війна
Станом на сьогодні окупаційно-терористичний контингент РФ активно мінує райони, де, як очікує Кремль, відбудеться український контрнаступ.
08 січня, 19:17
Війна
Ворогам українського народу і зрадникам чеченського немає чого робити на нашій святій землі, адже тут на них чекає тільки безславна смерть.
07 січня, 16:09
Війна
А ЗСУ вдарили по військовій базі ЗС рф у Херсонській області. Там могли базуватися близько 1000 окупантів
06 січня, 19:01
Війна
Розгорівся гучний скандал
02 січня, 20:01