Окупована Абхазія – «запасний аеродром» вірменства

СВІТ
31.03.2022, 07:02
Окупована Абхазія – «запасний аеродром» вірменства
Фото: Google

Абхазькі сепаратисти виступили проти приєднання непідконтрольного грузинській владі окупованого регіону до росії.

Однією з причин є небажання місцевої кримінальної еліти ставати частиною недоімперії, котра зазнає воєнної поразки в Україні.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на анонімний Telegram-канал, який спеціалізується на кавказькій тематиці.

Як вдалося з'ясувати, корумповані можновладці сепаратистського регіону – етнічні абхази – побоюються, що у разі приєднання до московії їх швидко замінять місцевими етнічними вірменами, котрим на руку подібний сценарій.

«Щодо можливості входження Абхазії до складу росії, то наша конституція, законодавство не дозволяють інтегруватися, та й таких настроїв у нашого населення немає. Ми дорогою ціною заплатили за незалежність, тому це питання не обговорюється у наших колах. Ніхто з абхазів не готовий відмовитися від незалежності», – заявив "секретар" так званої "Ради безпеки" Абхазії Сєргєй Шамба.

Водночас представник сепаратистів забув додати, що етнічних абхазів у регіоні на сьогодні нараховується не більше 40% (і їхня кількість продовжує скорочуватися – прим. ред.), решта ж – вірмени (45%), осетини, балкарці, кабардинці та адиґи, яким Кремль пообіцяв преференції.

Тобто, в Абхазії етнічних вірменів більше, ніж представників корінного народу, що може бути знову використано росією у власних цілях для чергової дестабілізації ситуації у регіоні.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Схід, особливо Кавказ, настільки тонка справа, що може кожної миті порватися.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Історія
13 лютого 2004 року у катарській столиці московити підступно вбили другого президента Чеченської Республіки Ічкерія. Він став мучеником.
13 лютого, 20:33
Світ
У лютому в Єревані розглянуть законопроєкт щодо вступу до Європейського Союзу. Попередню редакцію документа схвалили на початку січня.
26 січня, 19:58
Світ
Тегеран тисне на Єреван, погрожуючи ескалацією конфлікту. Європейський напрям режим аятол планує діяти на власний розсуд, як Ізраїль.
12 січня, 19:58
Політика
Громадяни вимагають проведення нових парламентських виборів та звільнення затриманих протестувальників.
04 січня, 18:25
Політика
Тбілісі, Кутаїсі й Батумі досі протестують. Владу у кавказькій країні перебрала проросійська мафія під проводом олігарха Бідзіни Іванішвілі.
30.12.2024, 14:52
Політика
Маємо проміжні висновки з революційної тактики, але не стратегії, що відсутня, на основі побаченого у грузинській столиці. Ситуація складна.
02.12.2024, 21:48