Окупована Абхазія – «запасний аеродром» вірменства

СВІТ
31 березня, 07:02
Окупована Абхазія – «запасний аеродром» вірменства
Фото: Google

Абхазькі сепаратисти виступили проти приєднання непідконтрольного грузинській владі окупованого регіону до росії.

Однією з причин є небажання місцевої кримінальної еліти ставати частиною недоімперії, котра зазнає воєнної поразки в Україні.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на анонімний Telegram-канал, який спеціалізується на кавказькій тематиці.

Як вдалося з'ясувати, корумповані можновладці сепаратистського регіону – етнічні абхази – побоюються, що у разі приєднання до московії їх швидко замінять місцевими етнічними вірменами, котрим на руку подібний сценарій.

«Щодо можливості входження Абхазії до складу росії, то наша конституція, законодавство не дозволяють інтегруватися, та й таких настроїв у нашого населення немає. Ми дорогою ціною заплатили за незалежність, тому це питання не обговорюється у наших колах. Ніхто з абхазів не готовий відмовитися від незалежності», – заявив "секретар" так званої "Ради безпеки" Абхазії Сєргєй Шамба.

Водночас представник сепаратистів забув додати, що етнічних абхазів у регіоні на сьогодні нараховується не більше 40% (і їхня кількість продовжує скорочуватися – прим. ред.), решта ж – вірмени (45%), осетини, балкарці, кабардинці та адиґи, яким Кремль пообіцяв преференції.

Тобто, в Абхазії етнічних вірменів більше, ніж представників корінного народу, що може бути знову використано росією у власних цілях для чергової дестабілізації ситуації у регіоні.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Схід, особливо Кавказ, настільки тонка справа, що може кожної миті порватися.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
Голова грузинського уряду переконаний, що його країна пройшла дуже велике випробування, коли російські окупанти вдерлися у лютому в Україну.
30 липня, 18:01
Політика
Кремлівський бункерний щур продовжить втрачати вплив за межами московії, зокрема на Кавказі, бо війна проти України довела його слабкість.
22 червня, 18:10
Світ
Альянс Шушинської декларації (тобто, Азербайджану і Туреччини) йде у наступ. Оперативний аналіз подій в Україні надав їм поштовх до дій.
27 березня, 19:04
Світ
Полишені позиції московитського військового контингенту у дотепер окупованій частині Нагірного Карабаху почали займати азербайджанці.
24 березня, 20:53
Світ
Політична сила "Лело для Грузії" виступила з ініціативою заслухати промову 6-го Президента України у сесійній залі парламенту у Тбілісі.
19 березня, 07:01
Світ
На тлі передислокації контингенту рф із Південного Кавказу до України, у Баку готуються до остаточного відвоювання Нагірного Карабаху.
13 березня, 18:23