Окупована Абхазія – «запасний аеродром» вірменства

СВІТ
31 березня, 07:02
Окупована Абхазія – «запасний аеродром» вірменства
Фото: Google

Абхазькі сепаратисти виступили проти приєднання непідконтрольного грузинській владі окупованого регіону до росії.

Однією з причин є небажання місцевої кримінальної еліти ставати частиною недоімперії, котра зазнає воєнної поразки в Україні.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на анонімний Telegram-канал, який спеціалізується на кавказькій тематиці.

Як вдалося з'ясувати, корумповані можновладці сепаратистського регіону – етнічні абхази – побоюються, що у разі приєднання до московії їх швидко замінять місцевими етнічними вірменами, котрим на руку подібний сценарій.

«Щодо можливості входження Абхазії до складу росії, то наша конституція, законодавство не дозволяють інтегруватися, та й таких настроїв у нашого населення немає. Ми дорогою ціною заплатили за незалежність, тому це питання не обговорюється у наших колах. Ніхто з абхазів не готовий відмовитися від незалежності», – заявив "секретар" так званої "Ради безпеки" Абхазії Сєргєй Шамба.

Водночас представник сепаратистів забув додати, що етнічних абхазів у регіоні на сьогодні нараховується не більше 40% (і їхня кількість продовжує скорочуватися – прим. ред.), решта ж – вірмени (45%), осетини, балкарці, кабардинці та адиґи, яким Кремль пообіцяв преференції.

Тобто, в Абхазії етнічних вірменів більше, ніж представників корінного народу, що може бути знову використано росією у власних цілях для чергової дестабілізації ситуації у регіоні.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Схід, особливо Кавказ, настільки тонка справа, що може кожної миті порватися.

Автор : Відділ моніторингу
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Тбілісі продовжує робити одну геополітичну помилку за іншою, не розуміючи, що відвертає грузинський народ від очікуваної євроінтеграції.
08 листопада, 07:45
Політика
Лідери проросійського грузинського Консервативного руху взяли участь у пропагандистському форумі, організованого Євразійським союзом.
09 жовтня, 09:38
Світ
На околиці гірського селища Еділлі, звільненого від вірменських окупантів, знайдено останки не менш як 25 військовослужбовців Азербайджану.
05 жовтня, 09:12
Світ
Очільник турецької дипломатії заявив про цілковиту підтримку братнього Азербайджану на тлі чергової ескалації на Південному Кавказі.
13 вересня, 18:18
Історія
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 16:05
Світ
Загарбаний росіянами бунтівний сепаратистський регіон Сакартвело переходить на товарну номенклатуру Євразійського економічного союзу.
01 вересня, 20:56