Олександр Лещенко: "Перейменування вулиць, чи Свободо-Пустовгарівський піар-шабаш?"

ПОЛТАВА
14.03.2016, 18:19
Олександр Лещенко: "Перейменування вулиць, чи Свободо-Пустовгарівський піар-шабаш?"

Події щодо перейменування вулиць міста Полтави все більше нагадують піар-шабаш. Купка людей вирішила, що вони мають право особисто ухвалювати рішення, ігноруючи думку громади.

Бачимо, що з подачі голови Полтавської ОДА Головка, ініціативу з перейменування вулиць взяли на себе представники «Свободи». Начебто це добре, але є одне АЛЕ! Останнім часом представники цієї політичної сили відокремились від усіх (зокрема, і громади), і провадять все на власний розсуд (неофіційно її представники повідомили, що така команда пішла від їхнього «гуру» Тягнибока) Схоже, всі дії «Свободи» будуть сконцентровані на самопіарі.

Хід вирішення питання про перейменування вулиць без залучення до обговорення представників громадськості тільки підтверджує ці припущення. Я не говорю вже про проведення громадських слухань!!! Вочевидь, простежується спроба піар-ходу для того, щоб в подальшому говорити, мовляв тільки «Свобода» переймалася проблемою декомунізації. Причому, за результат - мало хто хвилюється! Головне заявиться, а там вийде – гарно, не вийде – знайдуть винного, на кого переадресують свою безпорадність!

Що робити для обмеження доступу до обговорень громадських активістів? Свободівці не стали нічого вигадувати, а «витягли з табакерки» перевірений варіант, точніше, свою людину. Один із членів комісії з декомунізації вулиць - Олег Пустогвар!

Олежа! Саме той «патріот», якого уже через кілька місяців після того, як він на крові «Небесної Сотні» потрапив на посаду, спіймали (І ДОВЕЛИ ЧЕРЕЗ СУД!) на спробі відмити кошти через свої ГО! Були ще декілька підозрілих проектів, які також були «зарубані», щоб завадити розкраданню коштів!

Чому саме Пустовгар? Відповідь проста: він «винний» саме Свободі через те, що саме її представник Бугайчук не звільнив його, як це було передбачено вироком суду по статті, а порушуючи закон, звільнив «за власним бажанням»! Це дало змогу Олегу «вкрасти» через біржу щонайменше 50 тис грн.! Чималуроль в прокрутці цієї схеми зіграв також Свободівець Чабановський, який на той час займав керівну посаду в ОДА! Більш того, Роман, як міг лобіював і ті підозрілі витрати коштів, які ініціював Олег. От же їхня дружба (фінансово-партнерська) тягнулась з початку їхньої роботи в ОДА!

Найбільший резонанс викликало рішення цієї «комісії» не перейменовувати вулицю Леніна на вул. Небесної Сотні! Швидко ці «патріоти» забули про свої обіцянки на Майдані!

Хоча ,чому дивуватись? Пригадую, як у найбільш напружені хвилини на Майдані, Олег зникав, і коли все утрясалося, з’являвся з виправданням, що в нього був «нервовий зрив»! В мене завжди виникало питання, як чоловік, котрий оголосив свою хворобу, міг займати таку важливу посаду в ОДА?

Можливо, що нинішнє вилучення «Небесної Сотні» зі списку перейменувань, також є результатом чергового нервового зриву? Можливо, це відплатою за те, що саме через майданівців він злетів з такої бажаної посади?

Також турбує, що можновладці не реагують на сигнали громади, щодо находження в їхнє оточенні таких людей? Хоча, може, їх це влаштовує, бо юродивими легше управляти?

Незрозуміла й позиція комісії щодо пам’яті загиблих Полтавців в АТО.

Наявність у списку вулиць, назви «героїв РУВ» (бачу Олежкину пропозицію) не витримує здорового глузду! Це не більш ніж спроба «упакувати» всіх Героїв в одну назву!!! І якої війни? Ким вона визнана? В яких підручниках буде така абревіатура?

Зараз уже почув виправдування від деяких свободівців, що інші назви були заплановані до внесення у наступному пакеті документів! Гадаю, якби не піднятий резонанс, то вони так і залишилися б «упакованими» в «героїв РУВ»!

Визнати свої помилки не стає духу? Саме тому громада змушена вислуховувати недорікуваті виправдування! У другий пакет? А в першому більш значущі? Вулиця «єврейська», наприклад? Дайте вгадаю, це аби задовольнити Вальцманам, Гройсманам, Яценюкам і Порошенкам?

Спаплюжити пам’ять Небесної Сотні й тисяч загиблих у війні на сході України героїв не вдасться. Я перший буду, хто подасть до суду!

Олександр Лещенко

Читайте також:
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
вчора, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
вчора, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
вчора, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56