Олександр «Мамонт» Федорченко – на щиті

Виміри
26 березня, 12:15

Під час виконання бойового розпорядження загинув очільник "Правого сектору" Миргородщини Олександр Федорченко

25 березня, на фронті смертю хоробрих поліг очільник "Правого сектору" Миргородщини Олександр Федорченко на псевдо "Мамонт".

Олександр Федорченко від самого початку російсько-української війни став на захист нашої держави. З 2014 року він воював у складі 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади. Згодом він приєднався до лав "Правого сектору" та став очільником ПС Миргородщини.

Після початку повномасштабного вторгнення окупаційних військ московії в Україну, Олександр Федорченко знову взяв до рук зброю, та у складі 148-го окремого батальйону територіальної оборони влаштував "Гадяцьке сафарі" на російського агресора, який вторгся на українську землю.

Редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним, побратимам і близьким полеглого Героя. Честь, шана, слава і вічна пам'ять тобі, нескорений Воїне !

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Війна
Підступна війна, розпалена російською агресією 9 років тому, продовжує забирати кращих із найкращих, розкручуючи жорна смерті.
28 травня, 21:19
Некролог
Під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку Східного фронту своє життя віддав наш земляк музикант В'ячеслав Родіонов.
22 травня, 19:33
Війна
Обороняючи Україну поліг воїн 116 ОБрТрО, депутат Полтавської міськради Юліан Матвійчук
21 травня, 11:30