Олександр «Мамонт» Федорченко – на щиті

26.03.2023, 12:15
Олександр «Мамонт» Федорченко – на щиті

Під час виконання бойового розпорядження загинув очільник "Правого сектору" Миргородщини Олександр Федорченко

25 березня, на фронті смертю хоробрих поліг очільник "Правого сектору" Миргородщини Олександр Федорченко на псевдо "Мамонт".

Олександр Федорченко від самого початку російсько-української війни став на захист нашої держави. З 2014 року він воював у складі 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади. Згодом він приєднався до лав "Правого сектору" та став очільником ПС Миргородщини.

Після початку повномасштабного вторгнення окупаційних військ московії в Україну, Олександр Федорченко знову взяв до рук зброю, та у складі 148-го окремого батальйону територіальної оборони влаштував "Гадяцьке сафарі" на російського агресора, який вторгся на українську землю.

Редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним, побратимам і близьким полеглого Героя. Честь, шана, слава і вічна пам'ять тобі, нескорений Воїне !

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Війна
На східному напрямку загинув український льотчик винищувача Су-27, підполковник Євгеній Іванов.
08 грудня, 16:55
Некролог
Пішов із життя український музикант, засновник і фронтмен гурту Adam Михайло Клименко.
07 грудня, 17:45
Некролог
У віці 54 років помер співзасновник і заступник генерального директора «РБК-Україна» Володимир Шульц.
01 грудня, 18:21
Війна
Захищаючи небо: на фронті полягли художниця Мирослава Копча і конструктор Артур Вільчинський.
27 листопада, 06:38
Некролог
У Стамбулі помер кримськотатарський активіст і колишній політв’язень Едем Бекіров.
25 листопада, 08:25
Війна
Антон Бондаренко, який був фіксером для журналістів французьких редакцій TF1 та LCI під час їхніх подорожей в Україну.
07 листопада, 15:00