Олігархи України за одно з Пуйлом?

ВІЙНА
03.03.2022, 19:04
Олігархи України за одно з Пуйлом?
Фото: Google

Тиждень війни, тисячі вбитих українців у мирних українських містах і жодного публічного виступу жодного українського олігарха проти путіна.

Невже найбагатші люди країни готують чергову зраду, слушно запитує на шпальтах "Української правди" журналіст-розслідувач Михайло Ткач, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, переважна більшість бізнесменів удає, що в Україні "гуманітарна катастрофа", а тому і відмовчуються, вичікуючи принагідного моменту для удару нам у спину.

«А що відбувається? В олігархів є інформація, якої немає в українців? Вони не вірять у перемогу України і тому не бажають ображати путіна на випадок окупації? Неможливо повірити в те, що в Ахметова, Коломойського, Пінчука, Новинського, Тігіпка, Косюка, Живаго, Фірташа, Суркісів та інших нема що сказати про те що просто зараз відбувається в Україні? Про те, що просто зараз робить путін в Україні! Не вірю в те, що в них не болить, немає інтернету, відсутній зв'язок. Всі у космосі? Тиждень війни в країні, а ніхто з українських мільярдерів не знайшов в собі сили сказати слово путін! Вони ще з нами чи вже проти нас?», – зазначив Михайло Ткач.

Журналіст "Української правди" додає, для вітчизняного олігарха слово "путін" зараз як для москалів слово "паляниця", бо вони не можуть його вимовити, а отже є нашими відвертими ворогами.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", зрадники групами намагаються втекти з України, прихопивши чималі суми награбованих коштів.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
ПреZЕдент збирається здавати Харків?
вчора, 16:05
Війна
Це дозволяє ворогу просуватися - New York Times.
вчора, 12:09
Війна
Зеленський порадив харківʼянам поки що не повертатися додому.
вчора, 10:00
Політика
Володимир Зеленський і команда його «слуг» — співучасники російської агресії. Вони зробили все, щоби Україна постала перед ворогом слабкою.
25 лютого, 17:20
Політика
Вся закордонна преса в схемах нападу. Байден особисто попередив про наступ.
17 лютого, 12:23
Опінії
Російські рублі досі капають на рахунки Президента, Баканова, Єрмака та інших
15 лютого, 15:11