Зе-команда налякала олігархів, допомігши збагатитися

ПОЛІТИКА
05 січня, 11:25
Зе-команда налякала олігархів, допомігши збагатитися
Фото: 24 Канал

Володимир Зеленський і його "слуги неукраїнського народу" вихваляються передчасною перемогою над вітчизняними олігархами.

Так званий "президент Голобородько", якого у найголовніше крісло держави на Банковій посадила купка багатіїв, вважає, що чинна влада завдала їм серйозного удару.

Про це Зеленський заявив у своєму новорічному привітанні, забувши навести конкретику, котра засвідчувала б вказаний факт.

«А як ми налякали олігархів? Вперше вони бояться закону. Одного закону. Настільки бояться, що лякають всіх нас. Лякали, що ми замерзнемо. Але ціни на газ для наших громадян не зросли. І це факт. Лякали, що ми будемо голодні. А ми вперше зібрали понад 100 мільйонів тонн урожаю. І це рекорд для незалежної держави», — сказав "найвеличніший лідор сучасності" з ТБ-екранів.

А проте з відкритих джерел відомо, що вітчизняні олігархи не тільки не злякалися дій депутатів і чиновників із "95 кварталу", але, щонайважливіше, наростили свої апетити, продовжуючи грабувати українців.

На підтвердження цього викладаємо відповідну порівняльну таблицю статків найзаможніших громадян і державних компаній:

Зе-команда налякала олігархів, допомігши збагатитися_1

Цілком зрозуміло, що шоумен і актор-комік із Кривого Рогу впритул не бачить або ж навпаки свідомо викривляє факти, видаючи бажане за дійсне.

Для "президента Голобородька" досі найголовнішим здобутком лишаються популістські відеоролики (пил в очі виборців і видовища — прим. ред.), але аж ніяк не реальні справи на благо України.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", Зеленський не виконує власних передвиборчих обіцянок, тому канадський інвестор згорнув свій бізнес в Україні.

Зе-команда налякала олігархів, допомігши збагатитися_3
"Налякані" олігархи вже не знають, де б іще вкрасти
Читайте також:
Опінії
Смачну каву в сонячному Києві вам забезпечують сотні загиблих та поранених чоловіків та жінок щодня
09 травня, 16:05
Опінії
«Все говорят, что мы вместе, но немногие знают – в каком»…
17 лютого, 18:20
Світ
Наперекір власній правопопулістській та євроскептичній риториці угорський прем'єр-міністр не має наміру повторити "Brexit".
16 лютого, 08:37
Опінії
Ми з вами, шановні однодумці, вже як ота суцільна єГалька з анекдоту, котру єДід так затуркав, що вона й сама не відає, що єтворить.
15 лютого, 11:04
Опінії
Або побіжна заувага майбутнього власника останньої моделі смартфона до забезпечення абсолютної рівності старого з малим...
10 лютого, 09:24
Економіка
Поки "найвеличніший лідор сучасності" оголошує настання економічного дива в Україні, пересічні громадяни зводять кінці з кінцями.
04 лютого, 12:59