Оманливе ти не наше

Опінії
13 січня, 18:52
Сувора бубочка
Сувора бубочка

про зелене шу-шу за спиною України

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Глісада українського політичного лайнера, перепрошуємо за можливі у когось асоціації, після польоту з Маскату мало нагадує професійну процедуру посадки повітряного судна – звалилися у піке з вимкненим приладдям контролю. Причому, спішно перефарбований з блакитно-жовтого на зелене лайнер вже практично не ідентифікується як самостійний польотний об'єкт ще вчора прихильними до нас зовнішньополітичними диспетчерами.

На повну силу запрацював фактор упередження в інформаційній сфері – справді, зараз, якщо не встиг виставити своє за півгодини-годину, тебе вже ніхто не буде читати. Вал взаємовиключних новин, хайпів, коментів, фейків, інтерв'ю, постів, ютубних і телеграмних одкровень нівечить уявлення про необхідність слідувати принципам об'єктивності. Наразі головне – встигнути обставити товариша по перу, камері і клавці.

Атож, доки Іран не визнав глісаду медведчукового чартера із переляканим Зе на борту у Внуково помилкою своїх аерокосмічних сил, виставляємо і своє враження від оцієї, наприклад, зауваги директора економічних програм Українського інституту майбутнього Анатолія Амеліна : Зе в Омані зустрічався з головним ідеологом руського міра Сурковим.

Автор, пан Амелін, відхрещується від конспірології. Хоча, як на нас, очолювати інститут майбутнього в країні з абсолютно непередбачуваним грядущим, можна лише добре засвоївши ази хіромантії, практик баби Ванги, гадання на картах Таро і кавовій гущі.

Людині без інсайдів у ЦРУ, Мосаді і  Secret Intelligence Service претендувати навіть на лаври Юрія Бутусова на Цензорі неможливо! От, скажіть, з полтавського дивана можна було передбачити капітуляцію стражів ісламської революції вже на третій день після збиття українського боїнга? Послуговуючись прес-помиями Мендель і Пристайка? Особисто ми пророкували щонайменше десятилітню глуху мовчанку іранців. А, бачите, що сталося? Каналу «1 плюс 1» довелося епохальну велич відеозвернення найвизначнішого бубочки з приводу тегеранської авіатрагедії компенсувати трансляцією бубочки реального – квартального, в оточенні генетично близьких скоморохів, геніально смішного, генітально свого.

Ні, таки зупиніться, панове. От, на вашу думку, можна з позицій здорового глузду зрозуміти, чим керувався, зокрема, редакторат телеканалу, випускаючи на екран відразу після театрально засльозеного президента того ж президента в негліже з трафаретною либою героя Крамарова? Хтось посміє висловити сумнів щодо крокодилячого походження тих награних сліз чоловічка у чиновному дрескоді?! Це що – недолуга творчість Мендель, чи справді найвищий пріоритет зеленої влади, патетично виголошений її уособленням з гіпертрофованим надривом, фінально, «з мурашками по спині»: «я поверну всіх загиблих близьким та рідним, вони зможуть попрощатися з ними по-людськи»? Невже цю елементарну і на тому рівні головно бюрократичну ритуальну процедуру тепер в Україні здійснюють лише за наказом президента?! Зрозумійте правильно і вибачте, але це – лексика начальника міського цвинтаря.

До оман з Оманом. Згадайте принагідно, яка дрібничка фактично завадила Хіларі Клінтон здолати Трампа – претендентка на найвище президентське крісло на планеті погоріла на використанні домашньої електронної адреси у службових справах! А тут країна кинута напризволяще! А тут її лідера вербують!

Якщо відфільтрувати мережевий срач зелебобиків, яким специфічне бачення світу поки що не дозволяє розрізнити непальця від непалки, доведеться визнавати – непояснена офіційно хронометрія перебування Зе на земній кулі з 8.00 восьмого січня до 2.37 січня дев'ятого тягне щонайменше на відлучення Вовки від Першої леді.

Зі своєю леді Вовка нехай розбирається власноруч, не наше тіло, як сказав би Богдан Яременко. Але якщо Його Президентська Іпостась посміла таємно заякшатися з повпредами Блідої Молі… Мо', пане Амелін, Зе транспортували до Внуково зв'язаним, із заскотченим ротом, насильно? Тоді – інша справа, чекаємо на репортаж Мендель «Зелені герої серед нас». Є й ті, хто у це повірить.

Ось чим-чим, а уфологією тут не пахне – яким інопланетянам на фік здався повний неадекват?! Навіть з регаліями «найвеличнішого лідера світу».

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Відповідальні за податки українських громадян служби у каденцію президента Петра Порошенка розікрали понад 200 мільярдів гривень.
13:00
Новітні казки кобищанського діда.
10:05
Легалізувавши азартні ігри, команда Зеленського вкотре залізла до кишень простих українців.
вчора, 14:16
The Washington Post: «слово Зеленського геть нічого не значить».
вчора, 09:00
Володимир Зеленський має "подякувати" суддям і правоохоронцям, які учергове "мокнули" Україну в лайно.
14 липня, 12:19
Або про песців з абзацами...
14 липня, 09:38