Омелян подав заяву на Зеленського «через розкрадання 40 мільярдів гривень» з «Великого Будівництва»

КРИМІНАЛ
31 травня, 17:32
Омелян подав заяву на Зеленського «через розкрадання 40 мільярдів гривень» з «Великого Будівництва»
Фото: president.gov.ua

«НАБУ працює».

Ексміністр інфраструктури Володимир Омелян подав у НАБУ заяву про вчинення злочину Володимиром Зеленським з розкрадання в особливо великих розмірах коштів платників податків у рамках президентського проєкту «Велике Будівництво».

Про це політик написав у себе на сторінці у ФБ.

Омелян зазначив, що, користуючись нагодою, подав у НАБУ заяву про вчинення злочину Володимиром Олександровичем Зеленським. “НАБУ працює і це добре!”.

“З поганого для Президента України: це буде не єдина справа проти нього, після справ про державну зраду та узурпацію влади”, – підкреслив Омелян.

Він також висловив сподівання, що доля моєї заяви буде відмінною від аналогічного звернення щодо корупції на Укрзалізниці у 2017 році.

Щодо фактичної частини заяви Володимира Омеляна, то в ній вказано, що непрозоре фінансування дорожніх робіт за суттєво завищеними сумами спричинило втрати коштів платників податків в обсязі до 40 мільярдів гривень.
Читайте також:
Ділками крали вагонами, вони “заробляли” так мільйони гривень.
18 червня, 14:33
Під час затримання поліцейський намагався з'їсти неправомірну вигоду
17 червня, 10:05
"Всю цю гидоту давно можна було розігнати, але законопроєкт про ліквідацію Окружного адмінсуду припадає пилюкою в парламенті".
15 червня, 16:55
Співробітники СБУ затримали зловмисника на пункті пропуску.
15 червня, 16:01
У межах Васильківської об'єднаної територіальної громади виявлено піщаний кар'єр, власники якого не мають жодних дозволів і ліцензій.
11 червня, 08:12