Кратери на дорозі Лохвиця-Яхники латають калюжним брудом

ПОЛТАВА
08.11.2021, 12:56
Кратери на дорозі Лохвиця-Яхники латають калюжним брудом
Фото: Facebook

Агентство місцевих доріг Полтавської області не припиняє дивувати жителів Лохвиці власними "інноваціями" по ремонту автошляхів.

Відповідний ролик із місця події на своїй сторінці у Facebook виклав громадський діяч Олександр Петренко, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, поточний плановий ямковий ремонт відрізка дороги між Лохвицею і Яхниками суперечить усім нормам і правилам укладання асфальту, що встановлені урядом України.

«На мою думку, щось тут не так. Вчора йшов дощ, вода у калюжах стоїть досі. Та це не зупиняє Лохвицьких дорожників – вони продовжують класти асфальт. Хочу запитати, чи не вплине вода під новим асфальтом на якість проведеної роботи. Власне, хочу почути думку професіоналів!? Емоції зашкалюють від побаченого: класти свіжий асфальт із дощовою водою – це ж відверта дурість», – зазначає Олександр Петренко.

Громадський діяч є місцевим мешканцем, який щодня їздить вказаною дорогою, а тому не з чуток знає про постійні проблеми, завдані автовласникам її ганебним станом.

«До працівників-роботяг у мене немає ніяких питань, але є до їх керівників! Чому кладуть свіжий асфальт із дощовою водою? Чому не ремонтується дорога зі сторони Жабок в сторону Яхників, де яма на ямі, також відсутня захисна огорожа аварійно-небезпечної ділянки дороги в Яхниках (гора Зарічка), тросові огородження відсутні. Враховуючи аварійну небезпечність даного відрізку шляху, стан дорожнього покриття та незадовільну організацію боротьби з зимовою ожеледицею, захисне огородження може виявитися єдиним захистом для учасників дорожнього руху», – підсумовує Олександр Петренко.

Від себе додамо, що директор Державного підприємства "Агентство місцевих доріг Полтавської області" Олексій Басан давно займається корупцією, а не надійним ремонтом автошляхів, тому навряд понесе відповідальність за халатність своїх підлеглих.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", 40 мільйонів бюджетних гривень розтанули разом зі снігом на дорогах Полтавщини.

Кратери на дорозі Лохвиця-Яхники латають калюжним брудом_1
Читайте також:
Полтава
Дорожню розмітку наносять прямо на ями
13 червня, 16:45
Кримінал
36-річний чоловік за кермом "Škoda Kodiaq" порушив правила дорожнього руху на вулиці Воскресенській у Сумах.
13.12.2021, 12:44
Опінії
Наш придурок під час зустрічі в США з діаспорою заявив, що «У нас зараз дороги кращі, ніж у Нью-Йорку».
22.09.2021, 10:40
Полтава
Добрими намірами вистелена дорога до пекла, а надто, коли її вистилають українські антикорупційні громадські діячі під час відвідин Європи.
19:33