Оновлена обласна лікарня Полтавщини відкриє двері восени

ПОЛТАВА
30.07.2019, 07:04
Оновлена обласна лікарня Полтавщини відкриє двері восени

Наразі триває завершення капітального ремонту приміщень хірургічного і торакального відділень. Про це "Новини Полтавщини" повідомив головний лікар Григорій Оксак.

Він також зауважив, що для Полтавської обласної лікарні імені М.В. Скліфосовського було закуплено нове медичне обладнання та меблі до палат. Григорій Осак наголошує, що відбулося якісне перепланування відділень і здійснено заміну комунікацій.

(Фото: "Новини Полтавщини")

За словами головного лікаря, капітальний ремонт не проводили в медичній установі з кінця 1970-х років. З того моменту, як було відкрито хірургічний корпус.

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56