Оновлення вуличного освітлення Пирятина обійдеться у 1,5 мільйона гривень

ПОЛТАВА
24 серпня, 08:45
Оновлення вуличного освітлення Пирятина обійдеться у 1,5 мільйона гривень

У середмісті Пирятина планують технічно переоснастити систему зовнішнього освітлення з метою покрашення безпеки дорожнього руху.

Відповідний робочий проєкт 20 серпня затвердили на позачерговому засіданні виконавчого комітету, повідомили на сайті міської ради.

Передбачається здійснити заміну старих опор по вулиці Соборна і Європейська на нові, сучасного зразка, а також встановити програмно-апаратний комплекс диспетчера для подальшого якісного обслуговування.

«Загальна кошторисна вартість проєкту становить 1 мільйон 571 тисячу 836 гривень. Ідея стала переможцем обласного конкурсу розвитку територіальних громад Полтавщини, тому планується співфінансування з обласного бюджету у розмірі 600 тисяч гривень і залучення партнерських коштів», — наголосили у пресслужбі Пирятинській міськраді.

Читайте також:
Комунальні служби Опішні продовжують осучаснювати відпочинково-ігрові зони у рамках програми покращення благоустрою селища.
08 жовтня, 14:12
На малій батьківщині українського письменника Леоніда Глібова у селі Веселий Поділ привели до ладу однойменну відпочинкову зону.
08 жовтня, 08:59
Роками битий вантажівками автошлях, що сполучає Карлівку з Полтавою, нарешті відремонтують.
01 жовтня, 12:46
Мешканці Гоголевого створили культурно-відпочинкову зону з лавами, гойдалками та альтанками на березі ставка.
01 вересня, 12:52
Строк гарантії даного виду транспорту 1 рік, термін експлуатації 10 років, а ось кредит за нові тролейбуси Полтава має виплачувати 13 років.
20 серпня, 18:00
Власники велосипедів невдовзі зможуть без перешкод пересуватися вулицею Гоголя у середмісті Миргорода.
15 серпня, 18:53