«Операція «бородатая бабушка». Що становлять собою так звані українські «журналісти»?

Опінії
02 квітня, 10:35
«Операція «бородатая бабушка». Що становлять собою так звані українські «журналісти»?

Доведеться докладніше розповісти про їхній інтелектуальний та моральний рівень і, головне, джерела їхнього доходу.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Читацька авдиторія в мене питає, чи виконав я свою обіцянку звернутись до СБУ із повідомленням про кримінальне правопорушення, передбачене статтею 435-1 КК України (виготовлення та поширення матеріалів, які містять образу честі і гідності військовослужбовця, що здійснює заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації), у зв’язку з тим, що низка так званих «ЗМІ» розповсюдила брудний наклеп на мене?

Нагадую, що у відповідь на мої публікації про громадянина Шабуніна, який разом з тричі засудженим за квартирні крадіжки громадянином Шерембеєм влаштувався на фіктивну військову службу в 207 окремий батальйон ТрО, медіа-помийки на кшталт «Главком», «Детектор-Медіа», «Дзеркало тижня», «Інститут масової інформації», «24 канал» тощо в один день розмістили допис якоїсь Федорів (раніше я навіть не знав про існування цієї, прости господи, «журналістки»), що мене фінансують спецслужби Російської Федерації, а мій телеграм-канал «Записки пасквілянта» є анонімним, входить у «кремлівську мережу» і створений країною-агресором для дискредитації професійних громадських активістів.

Звісно, повідомлення в СБУ я направив. Як тільки воно туди дійде (я знаходжусь у зоні бойових дій, звідкіля пошта до Києва прямує майже два тижні), у суд зразу ж буде подана скарга на бездіяльність слідчого СБУ з вимогою зобов’язати правнуків Дзержинського внести моє повідомлення до ЄРДР.

А потім почнеться виховний момент – я буду через день публічно розповідати Малюку, чим він має займатись (судячи з останнього інтерв’ю голови СБУ, Василь Васильович не має жодної уяви про свої службові обов’язки).

Я не настільки наївний щоби думати, що СБУ буде щось безплатно розслідувати – ця контора безплатно може тільки обслуговувати колег з ФСБ. Але це кримінальне провадження стане чудовою нагодою, щоби розповісти читацькій громадськості, що становлять собою так звані українські «журналісти». Доки вони мене не чіпляли, то і я не часто згадував цих продажних, безграмотних і аморальних мандавошок. Але тепер доведеться докладніше розповісти про їхній інтелектуальний та моральний рівень і, головне, джерела їхнього доходу.

Найближчим часом я розповім про те, з кого смокче гроші редакторка «Дзеркала тижня» Мостова, скільки за свої «розслідування» бере Бутусов і як Турчинов перевів на госпрозрахунок належний йому сайт «Цензор.нет», на які гроші живе Ніколов, який давно пропив залишки розуму та моралі (втім, не впевнений, що вона в нього колись була), на якій панелі заробляє Лігачова, скільки грошей Порошенко виділяє «Главкому», які відкати бере фонд «Відродження» за фінансування усієї цієї срані тощо.

Оскільки це все робитиметься для вас, шановні читачі, прошу в коментарях надавати ваші пропозиції – про кого з «лідерів громадської думки» ви б хотіли почути і які саме питання їхнього високоморального життя пропонуєте висвітлити в першу чергу?

Читайте також:
Світ
Однак Букінгемський палац досі не опублікував жодного повідомлення про стан здоров'я монарха.
18 березня, 16:28
Політика
Цікаво, в цю нісенітницю хтось, окрім єрмака і Зеленського, повірить?
06 березня, 18:49
Політика
Вони критикували допомогу Україні, прикидаючись родичами військових США.
15 лютого, 17:45
Політика
Хто насправді стоїть за найбільшою в Україні мережею анонімних телеграм-каналів і скільки це коштує
06.09.2023, 09:23
Опінії
Технології російських спецслужб не змінюються з часів Першої світової
01.06.2022, 12:25
Опінії
США та союзники не бояться брати участь у цій масштабній виставі, про сценарій якої сторони попередили одна одну заздалегідь
вчора, 17:10