​Опішня скликає до себе поціновувачів страв зі слив

13.08.2019, 06:34
​Опішня скликає до себе поціновувачів страв зі слив

Культурно-гастрономічний фестиваль "СливаФЕСТ" відбудеться 14 вересня в Опішні. Відповідну інформацію оприлюднено на сторінці заходу у соціальній мережі Facebook.

Зазначається, що фестиваль має на меті відродити славу Опішні як гастрономічної столиці Полтавщини. Адже цей населений пункт славиться не тільки гончарством, але й великим різновидом традиційних страв зі слив.

Захід "СливаФЕСТ" розпочнеться 14 вересня о 10:00 на стадіоні Центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" імені О.Губаря. Вхід для всіх охочих вільний.

Читайте також:
Історія
Повномасштабна війна змусила нас значно ширше розуміти національну стійкість.
вчора, 13:05
Історія
Цього дня 1726 року царським указом ліквідовано сердюцькі полки. Так, московити розпочали зачистку військових потуг волелюбних українців.
вчора, 06:36
Мистецтво
Gezweirdo презентує новий трек «Fire Love Sound Time».
13 липня, 15:04
Історія
Історія Івана Гончарука. Як живуть його нащадки та його кати.
13 липня, 07:21
Мистецтво
За словами артистки, пісня «Хочу ще» буквально народилася уві сні.
12 липня, 12:45
Історія
Вона запам’яталася як непримиренна опозиціонерка радянської, а згодом і путінської влади, яскрава, неординарна політикиня.
12 липня, 06:05