«Опозиційний блок» хоче перейменувати Покровськ у «Красноармєйск» — соцмережі

ВІЙНА
12.10.2020, 14:13
«Опозиційний блок» хоче перейменувати Покровськ у «Красноармєйск» — соцмережі
Фото: Telegram

Уламок олігархічної українофобської Партії регіонів вирішив відновити свої позиції на звільненій території Донецької області.

Активізувати власних виборців "Опозиційний блок" вирішив порушенням чинного Закону України "Про декомунізацію".

Місцеві мешканці повідомляють у Telegram, що першим на черзі стало місто Покровськ, якому агенти Кремля хочуть повернути стару совєцьку назву — "Красноармійськ".

Пильні користувачі соціальних мереж вже закликали відповідні правоохоронні органи та спецслужби приділити увагу порушникам чинного законодавства.

Водночас знаково, що ні на офіційній сторінці політичної сили у Facebook, ані на сторінці міського осередку подібної агітації немає.

Нагадаємо, що Постановою Верховної Ради від 12 травня 2016 року №1353-VIII в Україні було декомунізовано назви низки населених пунктів, зокрема й теперішній Покровськ на Донеччині.

Читайте також:
Політика
Замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".
10 серпня, 17:18
Світ
Роками путінський режим відряджав до окупованих Криму, Донецька і Луганська куплені за валюту іноземні ЗМІ, але з Фінляндії найбільше.
20 липня, 17:56
Політика
Створений на гроші українських платників податків державний телеканал підігрує країні-агресору цілодобовим російськомовним етером.
15 липня, 19:01
Опінії
Ще 20 червня Верховна Рада конституційною більшістю проголосувала 3 надважливі законопроєкти, які забороняють російські музику і книжки.
10 липня, 19:27
Опінії
Вважаю повним дном просити коментар прямо з місця ракетного удару, де загинули десятки мешканців Кременчука, російською мовою
29 червня, 14:30
Світ
Вже наступного тижня у Молдові офіційно буде заборонено трансляцію російської пропаганди
19 червня, 13:35