Оптимізм на ротації

Опінії
15.08.2022, 12:45
Оптимізм на ротації

Це вам, люди, за те, що злили олію з мізків. За те, що гідність розміняли на атракціон зі совковим клоуном на манежі

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Ряжену бісексуалку Люсю із синдромом мовленнєвого нетримання і головрозвідника при найвеличнішому Боневтіку, більше відомого як «неприхованого друга» і співмешканця російського шпигуна Сашо Гогілашвілі, заціпило: середина серпня, але з афішованим ними на всі лади переломом не складається. 

«Картузами закидаємо оточених орків! Дві тисячі у херсонському котлі – вже практично обмінний фонд!», − вискакували один поперед одного «стратеги» з трускавецького гнізда. «Не зупинятися на Тузлі!», − прилипали навперейми ділили вже фактично повержений руський мір, роздуваючись від нагуляного патріотизму і подумки шпаціруючи навспак українізованою Кубанню.

Відволікаючи громадян від поставленого руба запитання: «Хто здав Чонгар?» бубонінням на всі лади про «не на часі».

Виграючи час на зачистку убивчих доказів.

Переводячи стрілки на ЗСУ.

А Перемога вона така – спише навіть ненаписане. Захмарні рейтинги гугнявих відосиків, станеться, знову зіграють злий жарт із сухими, без олії, звивинами нашого кобищанця, зачарованого вібрацією пісюна на роялі.

Оптимізм на ротації_1
Оптимізм на ротації_3

До слова, знаєте, чому не чути саморобного дипломата Арахамію? Наразі самопроголошений «амбасадор» виконує надсекретну місію, щось на кшталт закупівлі баранини на травневі шашлики.

Замаскований під дєвочку-рєбьонка, яка «сваліваєт» з новофедорівського пляжу від бавовни з неба, відбув до Зеленого Клину на Далекому Сході з місією сформувати уряд Союзу Українських Емігрантів Закитайщини і взяти приступом Благовєщенськ.

Колю з позивним «Катлєта» спішно готують до десантування на Сірий Клин. Після провалу ресторанного соратника на Закарпатті офіс надав йому можливість змити сором якщо не кров'ю, то кетчупом – Катлєті наказано приєднати до України Північний Казахстан, південь Омської області, Барабинський і Кулундинський степи.

«Відновлення Сірого Клину у складі України – абсолютно реальне. Як перелом посеред серпня, − буцімто заявив лідер зовнішніх розвідок світу, згаданий вже генерал-майор з ГУР МО. – Маємо незаперечні дані про підпал сараю омського військкомату тамтешніми січовиками, які зберегли українські паспорти з 1918 року».

Це вам, люди, за те, що злили олію з мізків. За те, що гідність розміняли на атракціон зі совковим клоуном на манежі. 

Звісно, ми були би вельми утішені, якби справдилися пророцтва офісного деркача Люсі (деркача – у сенсі помела і в чині радника). І якби навсправжки ЗСУ звільнило днями Херсон, дали б нарешті волю притихлому оптимізму.

Довго і докладно погомоніли би із скадовськими сестрами, відваловуючи своїх рідних дівчат від мерзоти окупації. Вивели б на ротацію пошарпані сподівання на близьку Перемогу. Підбадьорилися би. А якби Лунін ще й санжарські ліси відкрив для сповитого заборонами потомственного грибника…  

Мо´ і пробачили би балаболці. Хоча, ні, це ми теж забалакалися – з недолугою цвіллю розмовляти доведеться, звіряючись з параграфами карного кодексу.

А поки що… «Терміни контрнаступу Збройних сил України визначають військові на чолі з Верховним головнокомандувачем (підкреслене секретарем РНБО Олексієм Даніловим в інтерв'ю ТРК Київ підкреслено нами).

Ви справді не смієтесь? Пане Данілов?! Син циркового полку, джура при степлеро-принтерному, позаконституційному сірому кардиналі здатен на якесь  «визначення»?! Побійтесь Маші Левченко.

Переконані, успіх нашої атаки на рашистський 43-й морський штурмовий авіаполк під Саками став можливим лише тому, що її планування Генштабом не було погоджене зі стратегом. Погодили би – мали б сакигейт.

P.S. Синдром Марфана. Синдром Марфана – диференційована форма природженої з´єднувально-тканинної недостатності. Характеризується, зокрема, патологією зорової здатності, гіпертрофованим бажанням дивитися в чиїсь очі. В уражених синдромом Марфана помічені гігантизм, аневризма аорти, доліхостеномелія, арахнодактильність, міопія і ектопія кришталика, деформація груднини, кіфосколіоз, повздовжня плоскостопість, протрузія вертлужної западини і, нарешті, − ектазія твердої мозкової оболонки. 

Автор категорично відмежовується від ваших, шановні добродії, фантазій. Абзац зверху подано винятково для розширення наукового кругозору.

Читайте також:
Опінії
Це і є справжня вартість гасел про «євроінтеграцію» від «нових облич» «Слуг народу».
07.09.2022, 10:25
Світ
Пожежі, які прямо зараз вирують у передмісті столиці Сакартвело, не були випадковістю, а є справою рук нечесних провладних забудовників.
06.09.2022, 20:18
Опінії
Депутат Безугла від свого неймовірного розуму влізла в конфлікт з волонтерами
13.08.2022, 15:10
Опінії
Немає на вас Люка Бессона, пінкертони балаганні.
12.08.2022, 12:21
Опінії
Почали своє іпсо із «весняних посадок», «мільярдів сіянців», «4$ тисяч для педагогів», й по-сьогодні їм як на пню стати!
09.08.2022, 12:28
Опінії
Володимир Зеленський підписав указ про призначення Костіна генпрокурором
28.07.2022, 15:58