ОПЗЖ на нари, «слуг народу» – в окопи

Опінії
31.10.2022, 19:56
ОПЗЖ на нари, «слуг народу» – в окопи
Фото: Facebook

Ініціатори російської воєнної агресії з українського боку досі не покарані. Ба більше: вони при владі та продовжують грабувати нас із вами.

Український політичний діяч, блогер, публіцист

Перепрошую, але я не розумію. Я не розумію, чому депутати забороненої проросійської партії "Опозиційна платформа – За життя" сидять у Верховній Раді, а не у тюрмі.

Я не розумію, чому представники ОПЗЖ, "Партії Шарія", інших проросійських сил сидять у міських і обласних органах влади. Так, Я Не Розумію.

Цих людей ніхто не примушував вступати до лав проросійських сил. Вони самі, добровільно, все усвідомлюючи брали партійні квитки, вішали значки на груди, поширювали російську пропаганду, подавали та голосували за антиукраїнські законопроєкти.

Вони виступали на телебаченні та пишалися тим, що вони проти України. Вони були і є проти Збройних Сил України, проти всього українського.

Я покладаю на них частину провини за війну, я вважаю, що вони з ніг до голови забризкані кров'ю українців. Я вважаю, що вони винні, а відтак я звинувачую їх у цьому.

Те, що ці партії юридично заборонені, не змінило нічого по факту. Всі їхні депутати на місці – окрім тих, що переїхали на окуповані землі та стали там керувати від імені ворога: вони просто позмінювали назви, скинули шкіру, як змія.

Всі вони тут, у владі: Шуфрич, Бойко, Рабинович, Льовочкін і всі інші. І вони вважають, що їхнє місце у парламенті, адже вони вважають, що їм нічого не буде.

Я вважаю інакше.

Я звертаюся до всіх, від кого це залежить, з вимогою зробити те, що мало бути зроблено роки тому: відкрити провадження проти всіх народних депутатів ОПЗЖ по відповідних статтях. Їхня антиукраїнська діяльність має бути оцінена та зважена на вагах українським правосуддям, а обвинувальний вирок, за Конституцією, є підставою для позбавлення депутатського мандату.

А через те, що розслідування та суд це процес тривалий, а провина зрозуміла, я вимагаю негайно включити всіх депутатів ОПЗЖ у санкційні списки, заарештувати їхні рахунки та майно і не дати їм тим самим можливості заткнути грошима роти суддям та прокурорам. Я наполягаю, що жодні політичні вигоди від голосів у парламенті, жодні кулуарні домовленості, жодне кумівство не мають заважати справедливості.

Вони самі склали списки ворогів України, а ці списки – партійні. Вони самі записувались у ці списки, робили це добровільно і з задоволенням, тож тепер ми маємо відпрацювати ці списки згори вниз, з парламенту і до місцевих рад, усіх і кожного.

Ви підтримаєте мою ініціативу?..
Читайте також:
Війна
За допомогою флешки вдалося ідентифікувати колаборантів та агентів ФСБ
вчора, 11:37
Кримінал
Бізнес-структура Марченко регулярно поповнювала російський бюджет
07 лютого, 11:35
Війна
Як "Слуга не українського народу" Василевська-Смаглюк, обрана по округу в Бучі й Бородянці, 24 лютого закликала українців не евакуюватися
27 січня, 10:35
Кримінал
Зловмисники збирали розвіддані про місця дислокації та переміщення підрозділів Сил оборони
14 січня, 12:31
Кримінал
СБУ арештувала майно колишнього міністра освіти часів януковича на понад 2 млн доларів
09 січня, 13:18
Кримінал
Справа набула резонансу після того, як у реєстрі судових рішень помітили відповідну ухвалу.
06 січня, 16:04